Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék a fehér folyás...

Mit tehetnék a fehér folyás ellen? Bővebben lent

Figyelt kérdés
1,5 honapja elegem lett abból, hogy folyton elő jön rajtam a hüvelygomba. Elmentem dokihoz teljes kivizsgálásra. Egy csomó törletet vett. Visszamentem az eredményekért, minden eredményem jó lett csak candidara lettem pozitiv. Írt ki gyógyszert, amit fél éven keresztül kell szednem + hüvelykúpot, ami a hüvelyflora helyreallitasara szolgal. A kupot minden 2. nap kell használnom. De azóta eltelt 1,5 honap. Igaz, hogy a viszketés meg a túrós folyás nem jött elő, de azóta is olyan érdekes krémes szerű feher folyásom van.Nem olyan sok,de van.Nem viszketek, semmi mas tünetem nincs, csak a folyás. Szerintem ez nem normalis folyás még mindig. Mit tudnák még tenni ez ellen? Valamit tudnátok javasolni? Van valaki, aki már régota szenved a hüvelygombatol?
2012. máj. 24. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha semmi tüneted nincs, akkor teljesen normális a fehérfolyás! Ez tisztítja és védi a hüvelyedet a fertőzésektől!
2012. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha megnézem tükörben, akkor olyan kevés krémszerü dolog van a ,,bejáratnál,, még az is normalis? Nem lehet, hogy az orvosságtól van ilyen?
2012. máj. 24. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális.Nyugi! (:
2012. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!