Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen rossz a közérzetem?

Miért ilyen rossz a közérzetem?

Figyelt kérdés

Mostanában hamarabb elfáradok, kb. 3 napja gyakrabban fáj a hasam, és ingerlékeny vagyok mindenre.Furcsa...Egyszerre tudnék pörögni, de valahogy még is azt súgja egy hang, hogy alvásra lenne szükségem.Egyikre sem vagyok képes.

Lehet rossz témába tettem...


11/L


2012. máj. 24. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez lehet kb. bármitől:D

Ha az alhasad fáj, akkor lehet nemsoká megjön a menzeszed. Az is lehet, hogy csak "tavaszi fáradtság". De a vashiánytól a kezdődő betegségig kb. bármi lehet.

2012. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát, soha nem voltam ilyen betegeskedős, de 3 napja fürödtem, bementem a szobámba és egyszer jobb oldalon lent a hasam nagyon megfájdult.Nem tudok figyelni órákon, szóval jajj.Fáj a fejem is.Idegesít.Reggel elmúlik, délelőtt, délután kezdődik előlről.:(
2012. máj. 24. 18:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem mindig legyen nálad betét most már:D
2012. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tisztaságit hordok a folyásomra, egészségügyi betét van a táskámban.Miért, úgy gondolod, hogy hamarosan megjön nekem? (:
2012. máj. 24. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Hasfájás, fejfájás, ingerlékenység. Ezek lehetnek annak a jelei. De azért ne éld bele magad, lehet semmi köze hozzá, ezek elég általános tünetek:D
2012. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen jelei vannak rajtad a nemi érésnek? Melled nő? Puncid és a hónaljad szőrösödik?
2012. máj. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem élem bele magam.:D Bár várom a menzeszemet.Lehetséges, hogy valóban csak tavaszi fáradtság.Csak nagyon idegesítő.


Nő a mellem, szőros vagyok ott, hónom alján nincs szőr.Azt hallottam, hogy valakinek úgy jött meg, hogy nem is volt a hónalja szőrös.Bárcsak újra a régi, pörgős, vidám csajszi lennék.:(

2012. máj. 25. 14:22
 8/11 anonim válasza:

Na mi a helyzet már?:)

Egyébként egy barátnőnek sem volt szőrős a hónalja, amikor megjött neki először.

2012. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg tavaszi fáradtság volt, mert már jobban érzem magam.:) Viszont a viselkedésem már sokkal hisztisebb, meg ilyesmi.Amúgy mensiig kb.1-2 évem lehet hátra, ez miatt még nem aggódok.Bár néha annyira unatkozom, hogy komolyan, mintha belepusztulnék ebbe.Kicsit fura, de így van.Mindenkinek köszönöm a választ, szóval szerencsére jobban vagyok.:)
2012. máj. 27. 20:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy jobban vagy, és ez örökre így legyen! :) Azt viszont nem lehet tudni, hogy mennyi időd van még a menstruációig. Ha 16 éves korodig sem menstruálsz, akkor orvoshoz kell menned.
2012. máj. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!