Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sokszor erősen görcsölök, fáj...

Sokszor erősen görcsölök, fáj a fejem, rossz a közérzetem, és több lett a fehér folyásom. Hamarosan "megjön"? (12 vagyok)

Figyelt kérdés
2008. márc. 30. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia en is 12 es vagyok es nekem mar megjott februarban nekem elotte rengeteg feher folyasom volt sohasem gorcsoltem de a fejem az fajt es elotte siros hangulatom volt mindenert ki voltam akadva szoval szerintem igen de ez mindenkinel valtzozo ,ja amugy ne vard hogy jojjon meg mert ennel roszzabb nincs :-((
2008. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy válaszoltál a kérdésemre!!!
2008. márc. 30. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont 12 eves koromban jott meg sosem volt vele semmi gondom ,sosem gorcsoltem semmi bajom nem volt vele,de ha Te mar igy inditasz azt jelenti neked mindig igy fog vegigmenni a folyamat, ami persze igy sokkal kellemetlenebb. Viszont ha majd egy ido utan tampont hasznalsz (ha szeretnel) kenyelmesebb lesz. :)
2008. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 12 éves koromban jött meg, de nekem nem fájt semmim. Körülbelül öt évre rá kezdtem "hasfájós" lenni, most meg szinte minden hónapban görcsölök.
2008. márc. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet h meg fog jönni. mondjuk nekem 13 évesen jött meg. de ha nagyon fogsz görcsölni akkor nyugodtan vegyél be valami gyogyszert. vannak már külön erre készitmények pl algoflex M. de a nospa is jo rá.
2008. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem hamarosan megfog jönni! Persze van bőven időd
2008. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!