Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy juthatok el női nőgyógyás...

Hogy juthatok el női nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Most költöztem a 14. kerületbe, és itt az sztk-ban csak férfiak vannak. Előtte a 6. kerületben laktam, de lejárt a lakcímkártyám, így nem tud kivizsgálni a doktornő. Magánrendelésre nincs most keret. Valószínű cisztám lehet, ami azt jelenti, hogy mire minden vizsgálatot elvégeznek, az többtízezerbe fájna.

Férfihez nem akarok menni, nem bízom bennük. Mármint nyilván lehetnek jó szakemberek, de mégsem tudhatják úgy igazán, milyen egy nőnek.


Van esetleg még valami hely, ahova mehetnék lakcímkártya nélkül is? Nagyon fontos lenne!


2012. máj. 24. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj a dokitól beutalót az onkológiára -Kékgolyó utcába-és ott vannak női dokik.
2012. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SOTE női klinikára nyugodtan bemehetsz, mert itt mindenkit fogadnak. Több női doki is van és szakmailag is jók, ami nálad a doki neménél fontosabb szempont kellene, hogy legyen. (a ciszta komoly dolog)

Kicsit sokat kell várni, de jó kezekben leszel!

2012. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van a második válaszolónak abban, hogy az a legfontosabb, hogy profi orvos legyen, nemtől függetlenül. Csak sajnos sokan felesleges szorongást alakítanak ki a lányokban azzal, hogy mindenáron női nőgyógyászt ajánlgatnak, és nem az számít nekik, hogy milyen ember az orvos!
2012. máj. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De ne értsetek félre: tudom, hogy nem attól lesz jó orvos valaki, hogy nő. Csakhogy sajna elég sok nőgyógyásznál jártam már, és a férfiakon egyszerűen azt éreztem, hogy mintha nem igazán értenék, amit mondok. Úgyhogy esetemben már két feltételnek kell megfelelnie az orvosnak :)
2012. máj. 25. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!