Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mehetek nőgyógyászhoz ezzel a...

Mehetek nőgyógyászhoz ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

Erősen szőrösödöm,illetve problémás a bőröm,én hormonproblémákra gyanakszom.Nőgyógyászomnak múltkor megemlítettem,akkor mondta,hogy egy alapos kivizsgálás kell,vérvétel,meg ilyenek,de nem történt meg,most viszont vissza akarok menni hozzá,hogy akkor kezdjük el a vizsgálatokat,mert már rettentően zavar.Tudom,hogy az endokrinológia foglalkozik a hormonokkal,de ott nagyon hosszú a várólista.

18/L


2012. máj. 20. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél beszéld meg vele, ő majd beutal azokra a helyekre ahová kell menned vizsgálatra.
2012. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá, de úgyis endokrinológiára fog utalni.
2012. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász nem tudja az összes olyan hormont megnézni, ami ilyet okozhat. Ráadásul a legtöbb k.vára nem ért hozzá. Felír fogamzásgátlót aztán örüljél...

Szerintem z endokrinológiával jobban jársz, ott van esély rá, hogy esetleg az okoz fogják kezelni és nem a tünetet.

2012. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bőrgyógyászatra menjél
2012. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!