Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy 8 és fél éves kislányna...

Ha egy 8 és fél éves kislánynak kezd nőni a melle akkor mennyi idö alatt nő meg és még mennyi ideje van a menstruációhoz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Átlagosan a mellnövekedés megindulása után 2 évvel jön meg az első menzesz, hogy mikor éri el a végleges formáját, azt nem tudom, de soká.
2012. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia.

Az én lányom is 8 és fél,de még nem vettem észre,hogy nőnének a cickói.De olyan nagyon szíven ütött amit írtál.Nekem a lánykám még olyan gyerek.Beszéltünk már a menziről,de csak úgy tessék lássék.A menzi,ha elég érett a lányod hát...,vannak különleges esetek,gondolj csak arra a régi sztorira amikor a kiscsaj 11 évesen szült.Átlagban 13-14 év,de ettől eltérhet erre is arra is.Nem biztos,hogy összefüggésbe hozható a mellek növekedésével.

2012. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mai fiatalok korábban érnek,így akár 10-11 évesen is megjöhet neki.
2012. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

8,5 évesen el kezd nőni a melle, akkor az nem normális

lássa gyerekorvos

2012. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez azért elég korai. Azért nem árt egy orvosi konzultáció. Amúgy van még egy-két éve, reméljük.
2012. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem 12 évvel ezelőtt,9 évesen jött meg a mensim,mindenki el volt ájulva,hogy milyen korán
2012. máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!