Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10 éves kislánynak mit lehet...

10 éves kislánynak mit lehet venni karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10 évestől meg lehet kérdezni, h minek örülne... nyilván nem úgy h mit vegyek karácsonyra?-.-
2010. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom,csak azt mondja rá, hogy nem tudom.Valami olyat szerenék ami meglepi.
2010. okt. 23. 13:10
 3/13 anonim ***** válasza:

(10 évesen, ne a kamaszok témekörbe írd)

Amúgy társasjáték, gyöngyfűző készlet, valami vagy valami kreatív "csináld magad" féleséget, nem tudom hogy hívják az ilyeneket.

2010. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!Én nagyon szeretem a monopolyt,gazdálkodj okosan,körömlakk,körömmatrica,ilyen nagyobb plüss macik,van mostanában ilyen divatos sál feketefehér fekete lila ez csupán pár 100 forint,ruha,parfüm(vattacukis isteni)karkötő,nyaklánc,fülbevaló,ruha,pénz stb.

remélem segítettem:)

10/l

2010. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még barbiznak is :D !
2010. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miket szeret a lány. Amiket az előző írt, azok jók. Én nem szívesen adok tanácsod mert én az a tipikus "elkényeztetett kocka" vagyok. Megpróbálok olyanokat írni, amiket a "normális" (kis)lányok is szeretnek:

-Bizsuk -› Én nagyon örülnék ha fülbevalót kapnék (de nem tudom hogy ki van-e lyukasztva a füle és hord-e fülbevalót) Ha nincs kilyukasztva akkor klipsz

-Hajpánt, dizájnos hajgumi

-Ha van pl. kedvenc állata, akkor egy olyan plüss

-Kedvenc zenészéről cuccok -› Kicsit hülyén fogalmaztam, de pl. vannak ilyen kislányoknak énekessel pólók, órák, stb.

-Ékszeres doboz

-Könyv -› Én 9 éves korom óta inkább Darren Shan vagy Thomas Brezina könyveket olvasok, előtte többszáz oldalas mesekönyvek, biztos van olyan "stílus" amiket ő ios szeret.

-Emléktárgy

-Saját készítésű ajándék -› Nagyon sokszor kaptam ismerősöktől karkötőt, nyakláncot, egyebeket amiket ők készítettek és még ma is hordom őket.

-"Játéktáska" -› Kb. 7-8 évesen voltam azon a szinten, mint az átlagos 10 éves lányok, akkor nagyon örültem pici kézitáskáknak. Most is ittvan még a szobámban. Televannak virágokkal, az egyiket meg gyönggyel díszítették, még az a része is, amit fogni kell gyöngyből van.

-Váza (esetleg egy szál virág bele.)

-Díszes gyertya

-Művirág -›Tavaly 10. szülinapomra egy (fiú) osztálytársamtól kaptam egy nagy művirágot, nagyon bejön, még ma is van, hogy játszunk (hülyéskedünk) vele. :)

-Pávatoll -› Tudom, furán hangzik, de tavaly ugyanattól a fiútól kaptam egy pávatollat, szerintem szép dísz. =)

-Virág -› Mamámtól görög cserépben kaptam egy olyan virágot, aminek ilyen kis kerek levelei vannak, nagyon szép, de szerintem jó bármilyen kisvirág.

-Gyöngyfűző szett

-Mamusz -› Vannak egészen jó pofák, én néhány hónapja egy olyat kaptam, hogy a Simpson családból Homer szájába kell belelépni. :D

-Kép -› Lehet a természetről, állatokról, festmény vagy egy aranyos kis rajz.

2010. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Puzzle (300-500-1000 db-s), könyv, körömlakk, gyereksminkszett, napló, ilyesmik. :)
2010. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!Nem tudom mért baj,hogy ide írtam!Bocsi!
2010. okt. 23. 14:47
 9/13 anonim válasza:
Mert nem kamasz.
2010. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem a korától függ, hohy valaki kamasz-e, vagy sem. De biztos ismered a (kis)lányt.

14:20-as voltam.

2010. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!