Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudjam meg, hogy a...

Hogyan tudjam meg, hogy a legjobb barátnőm igazat mondd és tényleg megjött-e neki?

Figyelt kérdés
Az osztály minden lánynak megjött csak neki nem. Most voltunk egy hétre Erdélybe és állítolag menszeszelt, de nem láttam sose egy véres betétjét. Azt látta, hogy viszi be a fürdőbe, de nem láttma, hogy kihozza. Aztán amikor ürítés volt akk azt mondta, hogy ő már levitte. ( ami lehetetlen mert a másik szobába fiúk voltak és folyton mászkáltak). Aztán pont ott jött meg az utolsó lánynak is és elkezdte vitatni, hogy hogy lehet ilyen marha, hogy nem hoz. Aztán cicanacit vett és nem látszott ( vagy csak én nem láttam) és alig fogyott betéte is. Segítenétek, hogy derítsem ki? És hogy megértessem vele, hogy ezt nem kéne szégyelni??

2012. máj. 25. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Neked nem k.vára mindegy úgy őszintén?

Ha hazudik, akkor nyilván oka van rá. Gondolom vmi félkegyelmű csesztette vele és ennyi.

Hagyd rá, ne foglalkozz vele.

Komolyan nem értem az ilyen embereket...

2012. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Te most komolyan azon vagy fennakadva, hogy tényleg menstruál-e? Jézusom, hány éves vagy, 5????..... Nyúlj bele a bugyijába és dugd fel az ujjad. Ha véres akkor meg van neki...
2012. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Miért kell azzal nektek foglalkozni, hogy a legjobb barátnőd menstruál-e vagy sem? Ha akarja majd elmondja! Csak rá tartozik!!!
2012. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Előző vagyok. Abban igazad van, hogy nem kell szégyellni, mert ez a világ legtermészetesebb dolga, de ha nem akarja elmondani, akkor azt tiszteletben kell tartanotok!
2012. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Jó, engem is érdekelne, hogy megjött-e a barátnőmnek, de ha nem mondja el, mit csináljak? Ne foglalkozz ezzel, komolyan úgy viselkedsz, mint a 10 évesek.Miért érdekel ezt téged?
2012. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát én ezt nem értem. Egész kirándulás alatt a csaj seggét bámultad? Nincs jobb dolgod, mint azt nézni, mikor viszi ki a betétjét? Ez most a menő a suliban, vagy mi? Atya ég!
2012. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Mi közöd hozzá? Magánügye, nem?
2012. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Az igaz, hogy nem kell szégyellni, de mások sem lobogtatják a véres betétjüket, vagy felétek ez a szokás?
2012. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Beszélj vele, mondd meg neki, hogy előtted nem kell, hogy szégyelje az ilyen dolgokat. :)
2012. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki előtt sem kell szégyellni ha egy lány menstruál, hiszen a világ legtermészetesebb dolga, de ha nem akarja elmondani, akkor azt tiszteletben kell tartani.
2012. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!