Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam meg anyukámnak...

Valaki *.* kérdése:

Hogy mondjam meg anyukámnak hogy megjött?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk olyan jóban anyummal és erről még sosem beszéltünk.Persze én mindent tudok de ő ezt nem tudja.Hogy mondjam el neki???

2012. máj. 22. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
pl.ha mentek boltba,mond meg neki,h már neked is kéne vennie betétet.
2012. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Így van...
2012. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

"Anyu, nagylány lettem!"

Csak ennyit mondj, biztosan tudni fogja, hogy miről van szó.

2012. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell mellébeszélni. Egyszerűen mondd, hogy "Anya, menstruálok!" Ez a világ legtermészetesebb dolga!
2012. máj. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

én sem mertem neki elmondani , de magától is rájött,(nekem este jött meg (északa), és mikor reggel felkeltem akkor láttam hogy a pizsama nadrágom tiszta vér..

kimentem a fürdőbe és beletettem a fiókomba szépen összehajtva..

majd mikor délután hazaértem a suliból akkor anyum már vártés aztmondta hogy miért nem mondtam el neki..

azt mondta hogy ezt nem kell szégyelni..

2012. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom felfogni, miért nem lehet beszélni az anyukáddal.A mai lányokkal nem tudom mi van.Mond el neki, hogy "Anya, megjött a menstruációm".Komolyan, ilyen nehéz elmondani? Nem kell szégyellni, ez természetes dolog, anyukádnak is elkellett mondania anyukájának.Lehet lepontozni, nem érdekel! Lehet, hogy a 12-13 évesek többsége nagylány, de ezt erősen kétlem, mert a felfogásuk gyerekes.
2012. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Piros kezet nyomkodók! Cáfoljatok, ne nyomkodjatok sumákolva, érvek nélkül. Nem magamra gondolok, mert belefér és nem oszt, nem szoroz. A 4-est pl. miért kellett 0 %-ra nyomkodni? (csak azért mert ha már nyomkodási kényszeretek van, akkor inkább pirosat, mert gonoszkodni jó?) Valami értelmes válasz?
2012. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 23:54-es Válaszoló! A 4. vagyok. Köszönöm, hogy megvédsz, de engem nem érdekel, hogy ki mit nyom. :) Én leírtam a véleményem, és ennyi.
2012. máj. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Tudom, hogy mit érzel, én is féltem elmondani neki. A suliban jött meg, és mikor elindultam hazafele, teljesen bepánikoltam, hogy mit fogok mondani neki ha hazaérek. Aztán csak bementem a fürdőbe, és úgy csináltam, mintha csak akkor vettem volna észre, hogy megjött. Kiabáltam neki a fürdőszobából, hogy jöjjön. Ciki volt, de tudtam, hogy el kell mondanom. Vegyél egy nagy levegőt, és mondd el neki. Esetleg adhatsz hozzá egy kis körítést is, például hogy fáj a hasad vagy neked is kell betét. De jobb, ha egyértelműen és gyorsan elmondod neki. Aztán biztos elkezd majd mesélni neked dolgokat, hogy tudd mi is a helyzet veled. Ha nem akarsz ilyenekről beszélni, akkor csak hallgasd végig, aztán ne hozd fel a témát többet. Hamar el fog telni az idő, és később már nem is fogtok ilyenekről beszélni, mert természetes lesz, hogy te is menstruálsz.

Ne félj, ez mindenkinek ciki, de anyukádban megbízhatsz :)

2012. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Kedves 17:16-os válaszoló! Pont az a baj, hogy ez szinte mindenki cikinek gondolja, pedig ez a világ legtermészetesebb dolga!
2012. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!