Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy nagyobb...

Mit tegyek hogy nagyobb legyen a mellem? 15/L

Figyelt kérdés
minden kortársamnak nagy melle van,és elegem van belőle h nekem meg semmi nincs. mit tegyek ?
2012. máj. 25. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni. Genetika. Lehet, hogy még nőni fog, de nem biztos. Én 30 éves vagyok, és A kosaram van. :)
2012. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várj
2012. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
műtét.... vagy várj. Ez ellen sajnos nincs mit tenni :(
2012. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit. A többieknek 15-20 év múlva lógni fog, neked pedig akkor is szuper kis filigrán melleid lesznek.
2012. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz tenni semmit! Egyszer és mindenkorra meg kéne érteni Nektek lányoknak, hogy mindenki más ütemben fejlődik, és ez nem egyik napról a másikra történik, hanem évek alatt. Van aki előbb fejlődik és jobban, van aki később és kevésbé.
2012. máj. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xyyzz válasza:
jarj fitness terembe s csinalj par gyakorlatot melre(noi kategoriaba) es akor kerek,kemeny meg feszes lesz s hidd el sokkal jobb lesz mint egy nagy mell ami elvan folyva,log,s puha ----19/F ;)
2012. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!