Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg vajon a...

Miért nem jön meg vajon a mensesem rendesen? Másnak volt ilyen gondja?

Figyelt kérdés

Évekig szedtem hormontartalmú fogamzásgátlókat. Hol ilyet, hol olyat. A bajom az, hogy egy éve hagytam abba kb, de azóta nincs rendes ciklusom. Illetve a legfurcsább az egészben, h van, mert a lényeg az, hogy pontosan érzem a peteérést, érzem, h fáj a cicim menses előtt, éhes vagyok, rosszkedvű, pattanások, vizesedek. Majdnem minden tünetem megvan. Még a fejem is fáj előző nap. Aztán eljön a menses reggele, akkora görcsökkel kelek, h azt el sem tudom mondani (ordítani tudnék).De vérzésnek nyoma sincs. Aztán elmúlnak a tüneteim, 2 hét múlva érzem megint ovulálok. És akkor mindig amikor elhatározom, h na most elmegyek dokihoz, megjön. Valamikor előjel nélkül.

Hallottatok már ilyet? Minden megvan csak konkrétan a vér nincs. Úgy átlag 50 naponta menstruálok kb. De most pl áprilisi kimaradt, és most kellett volna reggel a májusi, ahogy írtam, ezeken a tüneteken végigmentem, most gyógyszert vettem be, amúgy görcsölök, de nem vérzek.

ja, és ha számít 25 éves vagyok.



2012. máj. 27. 09:39
 1/4 A kérdező kommentje:

jaj, azt kihagytam, nincs egy éve, h elmentem citológiára, negatív lett. P2 (de mindig P2, a doki szerint az nem baj)

ami még fontos lehet, hogy nem vagyok felfázva, sem elhízva, sem kórosan sovány. egy partnerem van 7 éve, remélhetőleg ő sem létesít másokkal viszonyt :)

2012. máj. 27. 09:42
 2/4 A kérdező kommentje:
és nem vagyok terhes sem (egy hete sincs, h tesztet csináltam)
2012. máj. 27. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:

A P2-es citológia tényleg jó. Viszont ne halogasd tovább az orvosi vizsgálatot, a többi tünetet rendellenes.

Lehet, hogy a műhormonok kavartak meg ennyire, de az is lehet, hogy valami komolyabb baj áll a dolgok hátterében.

2012. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia!nekem is vannak gondjaim most a menzesszel.több évig szedtem fogamzásgátlót és meg is jött eddig pontsan ugym ond most meg nem is görcsöltem és elvielg megjött de korábben.és gyengébb vérzés volt.de még sem olyan mint elötte.meg én is nagyon megérzem a peteérést.ugyh én sem értem ezt!
2012. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!