Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Febr .1jén jött meg akkor le...

Febr .1jén jött meg akkor le is ment rendesen a mensesem ahogy szokott és 24-én megint megjött és még mindig tart . Mitől van ez? Van okom félni?

Figyelt kérdés

tudom h volt már ilyen kérdés de akkor se tudom h mitöl van és félek

15/L


2009. febr. 26. 19:56
 1/3 A kérdező kommentje:

nem tudom h van e hozzá köze de még szűz vagyok tehát minden ebböladódó dolog kizárva!

mitöl van ez?

2009. febr. 26. 19:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de valahogy nem értelek!Ha 24én jött meg, és még mindig tart akkor hol a gond?Még csak 26.a van!!!!Tehát még csak 2napja van meg.

Ok ha esetleg elírtad,végül is ilyen korban nem akkora nagy probléma ha rendszertelen,viszont ha régebb óta meg van és már rendszereződött akkor végig kell gondolni h nem e ért vmi stressz v olyan dolog ami befolyásolhatja.Ha nem találsz ilyen okot és rendszertelen nagyon akkor menj el nődokihoz

2009. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem az a gond . hanem az h február 1-6 ig megvolt és monst 24-től megint

és még sose jött meg egy hónapba 2x :S

2009. febr. 27. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!