Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom mi lehet? Honaponken...

Nem tudom mi lehet? Honaponkent de nem mindig valami turos kinezetu es savanykas illatu folyasom van. Viszket kivurol es belurol pedig eget es ilyenkor a parommal se lehetek egyutt mert faj nekem.

Figyelt kérdés
...de par napon belul elmulik...Mitol lehet ez..ha valaki tudjam kerem valaszoljon nekem...koszonom...
2009. jún. 29. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

GOMBA,nemtudom hány éves vagy de erre még nem gondoltál?Azért van ilyen gyakran mert ha gumi nélkül csináljátok,oda vissza fertőzitek egymst.Erre kúp és krém kell,Canesten kombi,a gyógyszertárban lehet kapni és 3 nap alatt rendbehoz...

Jesszus,hol tartunk ha még ezt sem tudják...de én nem ítélkezem...


Szóval először inkább irány a doki mert ha ilyen gyakran van és sosem kezelted,akkor lehet h van már egy gyönyörű kis méhszájsebed is:////

2009. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami fertőzésed van. A viszketés és égés folyással társulva mindenképpen arra utal, nagy valószínűséggel gomba. Mindenképpen fordulj vele orvoshoz, nehogy komolyabb gondokat okozzon! Ne félj, kapsz kúpot vagy valami gyógyszert, és rendbe leszel.üdv
2009. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféleképpen ne vegyél Canesten combi-t, majd az orvos megmondja mi a bajod, bár szerintem is gomba, de a Canesten lehet többet ártana mint használna. Go doki!
2009. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok koszonom a valaszokat!
2009. jún. 29. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!