Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvely gomba és ha igen...

Ez hüvely gomba és ha igen létezik hogy barátom elkapta? Szagtalan sürü darabos folyásom van, bevan dagadva és fáj a p*ncim.

Figyelt kérdés
Viszont ilyen már volt máskor is és 4-5 nap alatt elmullik nem mentem dokihoz hanem Colpo Cleaner Laktóz pezsgőtablettás intimzuhanyt használok.és furcsa mert a sex egyálatán fáj söt utánna nem fáj. Viszont van egy olyan probléma hogy barátomnak ma elkezdett fájni piros neki és száraz kb olyan mintha le lenne tapadva neki a bör ha esetleg elkapta a hüvelygombám akkor mi lesz vele ha keddig nem megy el dokihoz lehet neki is elmullik? (csak mert holnap nincs doki) és én hogyan kaphattam el? :S

2012. máj. 27. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem a nőgyogyászom teljesen elitéli a hüvelyöblitést mivel az öblitéssel felfelé viszed a fertözést.

ehhez orvos kell ha szeretned kikezeltetni.

2012. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ ,de akkor szerinted ez gomba?
2012. máj. 27. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátod péniszét leírva, az lehet. Kenjétek be Canesten-nel, és használj te is hüvely tablettát, és krémet.
2012. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okés és ha elmegy dokihoz mit fog neki szerintetek mondani?csak mert ha azt mondja fertözés lehet azt hiszi majd h megcsaltam..:S de ö ugyis elkaphatta volha ha kézmosás nélkül hozzá ér a péniszéhez?amugy 2hete antibiotikumot szed az nem ovja öt?
2012. máj. 27. 15:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Canesten krém 20g ez az vagy van vmi speciális?
2012. máj. 27. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:

A candida gomba mindenkinél jelen van a szervezetben is és a bőrön is. Akkor támad, ha a szervezet legyöngül, vagy valami miatt felborul a hüvelyben az egyensúly. Nem nemmiúton terjedő betegség. Mikor nekem volt nagyon makacs volt sem canesten sem semmi amit a doki kiírt nem szűntette meg végleg. Kérdeztem a dokit, hogy kell-e a páromat is kezelni ő azt mondta, hogy ez egy régi elavult módszer, ha megfelelő a higiénia akkor nem lesz gond.

Nem is kezelte magát a párom, igaz tünete sem volt, nekem a végén a betadine hüvelykúp vált be az kiírtott mindent odabent, aztán kamillás és tejsavas irrigálás, mikor vége volt a kúrának. Azt folytatnom kellett egy hétig az orvos utasítása szerint és rendbe jöttem.

Tehát sztem doki mert ha sokáid húzod, lehet hogy enyhébbek a tüneteid az irrigálás után egy darabig de újra előjön addig még nincs kikezelve rendesen. A fog.gátlót szedsz az is okozhatja. (nálam a sok stressztől jött elő és a nem megfelelő étkezéstől akkoriban)

Ja és ha nem kezelteted ki rendesen, akkor feljebb megy a gyulladás, és meddőséget és más csúnya bajokat is okozhat szóval GO a dokihoz!!!!!! Lehet nem is gomba! Hanem valami más baci vagy stb....

Jobbulást!

2012. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2012. máj. 30. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!