Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan hüvelygomba is,...

Létezik olyan hüvelygomba is, aminek nincs tünete? Tehát nem viszket, a folyásom nem büdös és darabos.

Figyelt kérdés

a nőgyógyász Batrafen krémet írt fel nekem, mert azt mondta, hogy begyulladt a hüvelyem. Tegnapelőtt kezdtem a 6 napos kúrát. Aki használt már ilyet, az normális, ha a tájékoztató szerint használom de mégis egész nap jön kifelé belőlem a krém? Tegnapelőtt este szépen elhasználtam az első applikátorral az adagot, a mennyiséget megállítottam a stop feliratnál. Mégis még tegnap délutáni pisilés után is volt krém a WC papíron...tudom, hogy annak valahogy onnan el kell tűnnie, de normális az, hogy utána 12 órával a hüvelyemben van? Sosem volt még gombám vagy nőgyógyászati gondom, azért vagyok kicsit értetlen :)


20/L


2009. júl. 31. 01:59
 1/3 A kérdező kommentje:
javítok: tehát a folyásom nem büdös és nem darabos
2009. júl. 31. 02:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen ez így normális.
2009. júl. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a hüvelytabletták is ugyanúgy kiürülnek belőled, és nem rögtön, hanem fokozatosan, egyfolytában. akkor logikus h a krém is.
2009. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!