Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lányoknál a nemi érés jelei...

A lányoknál a nemi érés jelei (cici növekedés, punciszőrzet, hónaljszőrzet megjelenése, első menstruáció) általában milyen sorrendben és milyen életkorban szoktak megjelenni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen változó.

Én pl 11 évesen kezdtem menstruálni, vannak lányok 9 évesek kb akiknek már pelyhes a lábuk..

de ismerek olyan lányt aki már eléggé kiszőrösödött és csak 16 évesen jött meg a menszesze elsőnek.

2012. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mogul válasza:
100%
nekem pl ugy volt h 10-11 évesen punciszőrzet, 12 és fél évesen menstruáció, és kb szintén 12 és fél évesen hónalj szörzet
2012. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
93%

mindenkinél változó, ahogyan a sorrend is!

nálam punciszőrzet 10 évesen, menzesz 12 évesen, hónaljszőrzes és cici növekedés 14 évesen.

L/17

2012. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem pontosan, szőrnövekedés 10-11 körül valahol, rá fél-egy évre jött meg az első menstruációm, de a cicim nem kapkodta el a növekedést, és túlzásba se vitte, viszont folyamatosan nőtt, még 18-19 évesen itt nőtt egy kissé, pedig én magam nem híztam. Kb így.

21L

2012. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írt már ide olyan lány is, akinek még a puncija sem volt szőrös, de már menstruált. Bár ez ritka.
2012. máj. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Rajtad van már valami jele a nemi érésnek ezek közül?
2012. máj. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
nekem 10-11 évesen punciszőrzet ,11 évesen már a cicim kezdett nőni és most 12 és fél vagyok cicim már van de nem menstruálok ,de anyum is mondta már hogy max fél év és megjon mert olyan váladék is már jon ki a puncimbol és mondták hogy ez annak a jele hogy már hamarosan meg fog jönni
2012. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!