Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az miért van hogy 2 és fél...

Az miért van hogy 2 és fél hónapja volt az első mensesem lassan már 3 hónap és még semmi én úgy tudom ha nincs akkor is fehér folyásnak kellet volna lenni-e ez alatt a idö alatt vagy nem mindig van az elsőnél?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy testileg fejlett? Puncid és a hónaljad szőrösödik? Melled nő? Egyébként ne aggódj, még nagyon fiatal vagy és ilyenkor több hónap is kimarad. Még csak most fejlődik a hormonrendszered.
2012. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen a puncim már elégé szörös föleg a szeméredomb, a hónaljam meg minimálisan azóta miótta meg volt az első a melleim is nőtek egy picit. De az olvastam itt az oldalon hogy akinek meg jönni közeleg az első fél évig fehér folyása van de de nekem elöte nem volt oktoberben fogta magát és meg jött kb 7 napra azóta semmi csak cici növekedés
2012. jan. 24. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom én is, hogy a fehérfolyás mindennapos dolog. Hol több van, hol kevesebb. Szerintem szólj Anyukádnak.
2012. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző kettő vagyok. Hány éves vagy?
2012. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
13 leszek 2honap múlva
2012. jan. 24. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!