Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » én ma hosszúkás nyálkás...

én ma hosszúkás nyálkás zöldes összenyomható valamit kakiltam elsőnek azthittem hogy a belem de nem az mert akkor már nem itt írnák hogy mi lehetett ez ja és hasmenésem is volt ez nap meg volt császárom is másfél éve hogy neme bennem hagytak?

Figyelt kérdés

Szokott fájni a fejem amikor kajálok addig amíg kinem hányom


mindegy hogy miaz akkoris hányok tőle általában epét is szoktam hányni de most nem jött ki neme azt kakiltam ki nemtudom hogy mi leehet ez?


2012. máj. 27. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen gastroenterológushoz fordulnék! Az epebántalmak komoly károkat is okozhatnak a szervezetben pl a hasnyálmirigyeddel is el tud bánni. Valószínűleg a székletedben is volt, lehet hogy epeköved van,de ezzel mindenképpen fordulj orvoshoz!
2012. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!