Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 4honapja nincs meg és az...

Ha 4honapja nincs meg és az orvos semmi gyogyszert nem ir erre akkor mit csináljak? Magátol soha nem fog megjonni ugy érzem. (szüz vagyok) ja és az orvos meg elküld terheségi tesztre pedig megvizsgált ez mért van, neki látnia kellene nem?

Figyelt kérdés

Segitsetekkkkkkkk SOS


Aki már volt igy és kapot erre gyogyszert az irja le hogy milyen gyogyszer volt


2009. jún. 29. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Próbáld ki a Hormeel S nevű homeopátiás szert. 3x10 csepp, homeopátiás gyógyszertárban megveheted, kb. 2500 Ft.

Én pcos- vagyok (ciszták vannak a petefészkemben, ettől felborult a hormonháztartásom), 5 hónapnyi kimaradás után 10-12 nap alatt helyrehozta, azóta rendszeres a mensim.

2009. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem először is feltétlenül keress fel egy másik orvost. Másodszor, mint tudjuk, a szüzesség nem zárja ki a terhességet, tehát, meg kell csinálni a terhességi tesztet. Harmadszor, egy ultrahang vizsgálat már néhány hetes terhességet kimutat, érthetetlen, miért nem küldtek el. Egyébként egyik unokahúgom, évekig várta a gyermekáldást, majd elment a férjével a Káli Intézetbe, ahol is kiderült, hogy évek óta nem menstruált. Teljes kivizsgálás után gyógyszereket kapott és néhány hónap múlva már jött is a trónörökös.
2009. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

szüzen hogy lehet terhaes az ember?

am voltam más orvosnál is és ö se irt gyogyszert

Ezt a gyogyszert amit irt az elsö válaszolo mik a melékhatásai? és recept nélküli? és tuti jo?

2009. jún. 29. 23:29
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs h egy doki nem ir fel gyógyszert! addig mondjad nekik mig meg nem értik hogy de hát neked nem jön meg és nem irnának e fel gyógyszert! szerintem inkább gyógyszert szedj mint ilyen szert amit az elős irt!
2009. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
ugyvan okoskodj csak bele az orvos dolgába idióta! miért annyira fontos h megjöjjön??? örülj hogy még egy ideig nincs rá gondod. am késik nem mulik. egyébként gyógyszerért követelőzni nem tul pimasz húzás ha?
2009. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

uristen te jol vagy????? Ennek te örülnél hogy lassan 5honapja nincs meg??????? ez BETEGSÉG nem pedig jo dolog anyám.... biztos valami idiota vagy akinek nem rég jöttt meg és most még ez a gondod te pár év mulva ha ez lesz veled is (nem kivánom senkinek) akor rájösz majd hogy mit is jelent ez a dolog.ez NEM jó:S

Régen énis azért sirtam hogy bárcsak ne lenne... de az akkor volt

Ja és szerintem te vagy 2önk közül az idiota és mi az hogy azt irod hogy milyen dolog gyogyszerért követelözni? nemtudom te mitcsiinálnál ha 3-4szeri vizsgálat után is(ahol nem a torkod mutatod meg...)Nem tudják hogy mi a bajod azt mondják nincs semmi... gyogyszert meg nem irnak Te figyelj ne idegesits igyis szar napom volt és ne irogas ide kösz csá

2009. júl. 1. 00:22
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
olyan régota nem menstruálhatsz, hiszen még szűz vagy ugyhogy nem tom mit tudhatsz te ezekről ehhhhehehehh
2009. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ja igaz csak 5éve mi az.....
2009. júl. 3. 23:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Okoska, 06.29-i válaszomban arra utaltam, hogy igen, szűzen is eshetsz teherbe. Biológia órán hol a fenében voltál? Hát osztályfőnöki órán, amikor a nemi felvilágosítás volt a téma? Tehát: petting során, amikor valóságos közösülés nem történik, az előváladékos kezével a drága barátod bejuttathatja azt 1 db hímivarsejtet a hüvelyedbe, ami megtermékenyíthet. Kicsi ugyan a valószínűsége, de volt már ilyen a világtörténelemben. Második utalásom, Okoska, az volt, hogy ne boldog-boldogtalannak mutatsd meg magad, mert valóban nem torokgyulladásról van szó, hanem keresd meg a Káli Intézet hozzád legközelebbi ambulanciáját és ott célzottan foglalkoznak nagy kamaszok, fiatal felnőttek menstruációs problémáival. Tudod, a minősíthetetlen modorod bemutatása helyett, olvashatnál figyelmesebben, és nem kellene minősítened azokat, akik veszik a fáradságot és próbálnak NEKED segíteni, még ha azt a maguk módján teszik is.
2009. júl. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a gyógyszer(?), amiről az első válaszoló írt, neki volt jó. Te egy másik személy vagy, más a szervezeted, valószínűleg más a bajod is. Miből gondolod, hogy neked is ez fog használni? Miért gondolod, hogy neked kell okosabbnak lenned az orvosoknál, akiknél már jártál. A dokik mind ugyanazt mondták - úgy veszem ki a leírásodból -, nyugi, nincs bajod. Egyébként pedig a vérzési rendellenességeket szokták egyszerű fogamzásgátló tablettával is gyógyítani - még ha szűz vagy is - mert a kis mennyiségű hormon néhány hónapos szedése után, annak abbahagyásakor magától, spontán is szokott rendeződni a vérzés rendszertelensége. De az is lehet, hogy még nagyon fiatal vagy és egyszerűen az idő megoldja a problémádat.
2009. júl. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!