Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy uj orvos a kórházban,...

Van egy uj orvos a kórházban, akiről az a hir ha megvizsgál, "utánna" megszülsz! Na engem ma megvizsgált! Elég jol nyomkodott de nem fájt, most meg menziszerű görcseim vannak de elviselhető! Nem bánnám ha megindulna a szülés! Van ilyen?

Figyelt kérdés
Azt mondta zárva vagyok,de ahogy fent megnyomkodta (nem durván)a hasamat egyszerre bekeményedett,és ezt szóvá is tette!
2010. febr. 4. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes vagy??Vannak ilyen orvosok??
2010. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
38 hetes vagyok!Hááát már nem egyről hallottam!Egy vizsgálat is megindithatja a szülést?
2010. febr. 4. 16:19
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Hallottam már ilyenről. Engem felháborít, hogy vannak ilyen "orvosok". Nem szeretnék ilyennel találkozni.
2010. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
bnőm is sajna ilyen dokit fogott ki.amint kilépet a rendelőjéből,pár percen belül elkezdődtek a fájásai,másnap meg is szült.
2010. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindíg rossz az lányok:-) Van amikor az orvos megkérdezi, vagy te kéred tőle, mert már napok óta fáj, túlhordod, kikészültél stb...

Ha már attól beindul hogy megvizsgál, akkor jöhet nyugodtan:-)))

2010. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Baratnomet reggel megvizsgalta,haza kuldte, mire haza ert kezdett verezni es este 10-kor szult.O nagyon orult neki mert mar ott volt az ido csak azt nem ertette miert kuldte haza.
2010. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia!

Van ilyen, én is így szültem.Érdekes pont akkor mikor ügyeletes volt...le is rendezett, így külön nem kellett bejönnie.

2010. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Na mi újság megszültél? :)

Hatott a doki módszere vagy sem?

2010. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem és unokatesómnak ugynanaz a nőgyógyászunk. Pont valamelyik nap beszéltünk, mondtam neki, hogy nem bánnám, ha előbb meglenne a babi. Ja egyébként most vagyok 34 hetes ( persze nem most, de egy 4 hét múlva már jöhetne). Ő mondta, hogy anno őt is megvizsgálta a doki 38.héten, úgy , hogy utána jöttek a fájások szépen lassan, aztán másnap meglett a baba. Esetleg majd én is pedzegessem a dokinak, hogy nem bánnám , ha előbb meglenne, hátha...
2010. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!