Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon vagy betét?

Tampon vagy betét?

Figyelt kérdés
Augusztusba megyünk nyaralni és nem akarom hogy akkor jöjjön meg de ha még is akkor melyiket használjak ha fürödni akarom ? vagy akkor egyáltalán tudok fürdeni ?

2012. máj. 28. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Fürödni kizárólag tamponnal lehet, de gyakran kell cserélni.
2012. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
aha...Hát én nem hiszem h használni fogok tampont de lehet majd meg próbálom .Még nem jött meg de szerintem hamarosan meg fogg...:/
2012. máj. 28. 13:19
 3/12 anonim ***** válasza:
miért, szerinted betéttel hogy lehet fürdeni? belemész a vízbe és meg is telt...ha fürdeni akarsz mindenképp tampon, ha nem akkor nem fürdesz.
2012. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jól van felfogtam és tudtam de azért írtam a BETÉT-et is h melyik a jobb nem csak amikor fürdünk.. ._.
2012. máj. 28. 13:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Fürödni csak tamponnal lehet, de maximum egy óráig lehetsz vízben. Utána ha kijössz, intim törlőkendővel töröld meg a puncidat, és ha újra vízbe akarsz menni, akkor új tampont tegyél be, újabb egy órára.
2012. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Viszont tampont csak akkor használj, ha nagyon muszáj, mert az a vér, amit nem tud felszívni csak pang a hüvelyedben, ami kedvez a baktériumok szaporodásának, és így könnyen kaphatsz fertőzéseket. Előző voltam.
2012. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az előző 2 válasz írója vagyok. Az még nagyon fontos, hogy tampont csak akkor használhatsz, ha már menstruálsz. Ha csak várod a menstruációt, akkor inkább hagyd ki a fürdést!
2012. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Okké kösszönööm :)
2012. máj. 28. 13:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Mikor vízbe mész, akkor használj tampont (az előttem szóló hozzászóló elmondta, hogy hogyan és mennyi ideig), másképp meg maradj a betétnél, hacsak nem nagyon kényelmetlen neked.
2012. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jójó
2012. máj. 28. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!