Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja, hogy gyengébb a...

2 hónapja, hogy gyengébb a menzeszem. Mitől?

Figyelt kérdés

Eddig 3 naposak voltak, utolsó napján jóval gyengébb szokott lenni. Ez alatt kb 7tampont telt meg, most pedig 2-3 darab. Voltak darabos vérzések is.

6 negatív terhesi tesztem volt.

Fogytam 15 kilót pár hónapja, a jelenlegi súlyomat tartom.

1. Terhes nem vagyok,100% ?

2.Fogyás miatt lehet ez ?



2012. máj. 28. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Ha 6 negatív teszted van, nem 100, hanem 1000%, hogy nem vagy terhes.

Fogyás miatt nem valószínű.


Sok minden okozhatja. De senki nem lát beléd, csak az orvos, ultrahanggal. El kell menni és megnézetni. Ha néha EGY menzesz nem olyan, mint a többi, nem gond. Ha sorozatban más, mint korábban volt, a saját érdekedben orvoshoz KELL fordulni, mert a menstruáció jellegének megváltozása mindig jelez valamit.

2012. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ.

(más is írhat még véleményt)

2012. máj. 28. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet hormonális probléma is a fogyás és a menzesz probléma jellemző tünete.

Az is lehet, hogy tényleg a fogyás zavart be, ha pedig túl sokat fogytál, akkor az meddőséget is eredményezhet. Ugyanis a szervezet "leállítja" a termékenységet, a túlélésért.És hízni kell kicsit olyankor, hogy visszaálljon a megfelelő testsúly, ami a szervezet számára is normális. De ha normális a testsúlyod, akkor persze csak a hirtelensége okozott problémát. 15kg nagyon sok.

2012. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
valójában hirtelen fogytam ennyit. 1-2 hónap között. Fogyókúra nélkül. Azt hittem a bicó miatt, de télen nem tekertem, visszaszedtem pár kilót decemberben, majd jan. végére megint visszafogytam.
2012. máj. 29. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!