Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért görcsölök jobban, mint...

Miért görcsölök jobban, mint máskor?

Figyelt kérdés
Most van a második komoly kapcsolatom. Mindkét esetben azt figyeltem meg, hogy amíg nem feküdtem le a partneremmel, csak petting volt (pl.: ujjazás), nem görcsöltem annyira, mikor megjött. Amikor viszont már lefeküdtünk egymással, borzasztó fájdalmaim voltak/vannak a menstruáció 1-2. napján, a hányás sem ritka. Mitől van az eltérés?

2012. máj. 29. 22:51
 1/3 anonim válasza:
Sajnálom, okot nem tudok mondani, de megnyugtathatlak, hogy nem vagy egyedül. Én csak egy fiúval voltam és vagyok most is, de amióta először lefeküdtünk, én is minden menstruáció legelején úgy görcsölök hogy majd' megpusztulok bele, hányingerem van, és kétszer már hánytam is. Ez van. Úgy tűnik, a szerelmi élet igenis befolyásolja a menstruáció kimenetelét.
2012. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tamponhasználattól is görcsölhetsz, ha azt használsz.
2012. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, olyat is hallottam, de nem szoktam használni, és tényleg csak azok között figyeltem meg összefüggést, amiket leírtam.

Elsőnek: kicsit megnyugtatott, hogy Te is hasonló cipőben jársz, persze annak nem örülök, hogy szenvedsz miatta. Igen, úgy látszik, a szerelemnek ára van! :)

2012. jún. 7. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!