Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magánklinikákon mit tartalmaz...

Magánklinikákon mit tartalmaz az "orvosi vizsgálat", ha a rákszűrésért és a hüvelyváladék tenyésztésért külön fizetni kell?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 12:34
 1/3 anonim válasza:
91%
Én pont múlt héten voltam. Valójában annyit, hogy sokkal emberségesebb körülmények között, tisztaságban és nagyjából (1-1,5 órás) várás nélkül elvégzi a vizsgálatot. Magát a levett mintát egy normál klinikán fogják kivizsgálni. Itt ki kell fizetned azt, hogy a citológus foglalkozzon a te mintáddal (effektív soron kívül). De összességében a higiéniát és kényelmet fizeted meg.
2012. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt értem, én is ezért mennék magánklinikára :) Csak azt nem értem, hogy az árlistán úgy van, hogy:

Orvosi vizsgálat x Ft

Rákszűrés (orvosi vizsgálat+citológia) y Ft

Hüvelyváladék tenyésztés z Ft

Szóval amiért odamegy egy ember (ha panasza van, akkor nyilván kell tenyészteni, illetve ha nincs, akkor rákszűrésre megy) azért külön kell fizetni, tehát az orvosi vizsgálat nem foglalja magában, de akkor az micsoda?

2012. máj. 30. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Persze
2017. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!