Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hónapja késik a menzeszem,...

1 hónapja késik a menzeszem, mit tegyek, hogy sürgessem?

Figyelt kérdés
ritkán jön meg nekem, 20 éves vagyok, azonban az új barátom most aggódik, mert sem ő, sem pedig én nem szeretnénk váratlanul gyermeket a jelenlegi anyagi helyzetünket tekintve. utoljára húsvétkor volt meg, kb. 2 hete egy teszt negatívat mutatott. mit tegyek?
2012. máj. 30. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért nem védekeztek, akkor nem kellene izgulni. Jobb lenne ha elmennél nőgyógyászhoz.
2012. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Voltál már orvosnál, hogy miért jön meg ritkán a menstruációd?

Védekeztetek?

20/l

2012. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyik kapcsolatból léptem bele a másikba, mindkét fiúban megbízom és immár 5 éve nem védekezem. Drága az óvszer :)
2012. máj. 30. 15:13
 4/12 A kérdező kommentje:
Minden eddigi orvos (összesen 3) állt elő fogamzásgátlóval. Az egyiknél rákérdeztem, hogy ez elfedi vagy megoldja a problémám? A válasza az volt, hogy csak elfedi...
2012. máj. 30. 15:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Hormon probléma is lehet,nálam ez volt.
2012. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy drága az óvszer, vagy a tabletta, de egy nem kívánatos gyermek és az állandó izgalmak sem tesznek jót.
2012. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Megbízol a fiúkban?!... 8-o

Fogalmad sincs, milyen gyorsan le tudnak lépni a fiúk, ha ott a baj... És akkor mit csinálsz?!...

Nem ők fogják kihordani a gyereket és aztán megszülni, felnevelni... Majd rohangálhatsz egyik bíróságról a másikra, hogy kapjon a gyereked 5000 forint gyerektartást...


Nem lenne jobb, ha te gondoskodnál a fogamzásgátlóról???...

Ha annyira nincs pénzetek, azért óvszerre még futja, te vedd meg és ragaszkodj hozzá, hogy a fiú használja!!!...

2012. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ok, drága az óvszer

és egy gyereket felnevelni szerinted olcsóbb? mert akkor hajrá...

20 évesen ilyen felelőtlennek lenni a XXI. században...

2012. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

khm. tisztelt 15:21-es kommentelő.


Mint mondottam volt egy közel 5 éves kapcsolatból léptem ki. Akikkel az elmúlt 5 évben (mindösszesen 2 nálam több évvel idősebb fiú) összeszűrtem a levet nem léptek volna le, előbb vetetném el a gyermeket. Az elmúlt években tehát lett volna rá bőven alkalom, hogy butaságot kövessek el, de még így 20 évesen is egyenes háttal nézek bele a tükörbe. Koromtól eltekintve tudom, hogy mi mivel jár, nem kell ilyen téren kioktatni, sosem voltam az életképtelen buta kislány fajta. Eddig jól csináltam és mindent ugyanúgy. Az új kapcsolatomban talán még a másik fél jobban ragaszkodik hozzám, mint én őhozzá. Szó volt már arról, hogy HA BECSÚSZNA és kifutnék a 3 hónapból. Ő foggal-körömmel ragaszkodna a saját kiskölykéhez, nem olyan családból származik, ahol ha baj van hátat fordítanak a szeretteiknek. Megértésed nagyon szépen köszönöm! Inkább sorolj egynéhány okot, hogy szerinted mi végett késik (ismét)

2012. máj. 30. 15:28
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom, hogy nem 2 forint egy másik embert ellátni, főleg, hogy a kezdetek a legnehezebbek anyagi téren. Jómagam apátlanul nőttem fel, így életcélomnak is teki8nthető, hogy az én gyermekemnek támogató apja lesz! Nem én védekezem megszakításos módszerrel, ne itt akadjatok ki. Köszike
2012. máj. 30. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!