Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon zavaró. Mit csináljak?

Nagyon zavaró. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Az a gondom,hogy ( még nem jött meg...) de a fehérfolyásom-ami inkább sárgás nem tudom ez baj e- a lényeg hogy egyre több mennyiségű és üléskor, sétáláskor és minden mozdulatnál érzem hogy csupa ragacsos nedves "masszában" ülök és nagyon rossz érzés. mit tudtok ajánlani? Mit tegyek?
2012. máj. 30. 20:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
Átlagos,nekem ez menstruáció előtti 1.-2. hónapban volt nagyon erős,ajánlom a tisztasági betétet.
2012. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
használj tisztasági betétet. cserélheted akár többször is egy nap.
2012. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De az nem ciki? mert nem akarok olyan lenni mint néhány korombeli, hogy a semmire használom hogy nagyobbnak érezzem magam. Nem ciki hogy még nem jött meg és ugy használom?
2012. máj. 30. 20:13
 4/12 anonim válasza:
89%
Mutogatni azért nem kell :DD és max ha úgy vagy egyedül menj wcre és mondom ez minden csak NEM CIKI :)
2012. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, válsazokt :)) még várok véleményeket ötleteket :)
2012. máj. 30. 20:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki! Ez a nőiesség természetes velejárója! Ezt még én is tudom fiú létemre. De azért a sárgás folyás miatt, nem ártana, ha elmennél nőgyógyászhoz!
2012. máj. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha sárgás, zöldes és büdi, akkor fertőzés, de ha nem akkor természetes.
2012. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem olyan hogy nagyon sárga, csak írják néhányan hogy van akinek nagyon átlátszó, hát nekem nem. nem sárga csak kicsit sárgás. Szóval nem színtelen... AZ baj?
2012. máj. 31. 14:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha csak estére a bugyidon sárgás, az nem baj, de ha már frissen az, akkor lehet fertőzés.
2012. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem büdi, akkor minden rendben van.
2012. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!