Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cystám van, de ez mitöl van?

Cystám van, de ez mitöl van?

Figyelt kérdés
1honapja voltam nögyogyásznál,cystám van 42*43mm egyrekeszes.Ez mekkora?Kicsi vagy nagy?következö menszesz után kell visszamenjek ha nem mulik el,mütenek.Sportolok most már az jot tesz neki.És most mult de baranfolyásom van s kellemetlen szagu..Ez mitöl van?Felszivodott ?Ti hogyan vettétek észre?És menszesz közbe elég nagy fájdalmak voltak,s alvadt vér jött ki rengeteg.Segitsetek
2012. máj. 31. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem is volt cisztám. de nekem sokkal nagyobb 98*78 ez már igen nagynak számított a tiéd még nem vészes. 3 hónapig volt meg aztán felszívódott, mire műtétre került volna a sor hálistennek. ha folyásod van akkor lehet hogy elpukkant (az jó). hát nekem akkor egyszer kimaradt a menszeszem, aztán megjött de csak kevés volt.
2012. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!