Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A palástfű tea tényleg beállít...

A palástfű tea tényleg beállítja a rendszertelen menstruációt?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm mondta, hogy ez a tea jó a rendszertelen menszeszhez. Utána olvastam a neten és jókat ír, de van köztetek olyan , aki már kipróbálta? Már nem vagyok kamasz 23 éves vagyok, de még most sem állt be. Pár évig fogamzásgátlót is szedtem, de sok bajom volt tőle és abbahagytam. Már túl vagyok pár cikluson, de 2-3 hetek késik...idegesít!! Most is már bő egy hete meg kellett volna jönnie és semmi. Terhes tuti nem vagyok, mielőtt vki ezzel jönne.
2012. máj. 31. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A palástfű hatásos a vérzés szabályozására, használata előtt tanácsos egy hormonvizsgálatot kérni.
2012. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem úgy sikerült beállítani, hogy a mensi első napján ittam cickafark teát, 14 napig, a 15. naptól pedig a palástfű teát. Ezt csináltam 3 hónapig, beállt.

Ha nem akar megjönni én mindig iszok egy cickafark teát, általában még aznap, vagy másnap megjön.

2012. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És amúgy híztál tőle?
2012. jún. 5. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem híztam tőle.
2012. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ahogy megjön én is elkezdem inni! Remélem nekem is beáll!
2012. jún. 6. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!