Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm rendszertelen,...

A menstruációm rendszertelen, gyógyszerrel vagy cickafark-palástfű teával jön (jött meg). Az utolsó dátuma: nov. 29., december 27-én kellett volna megjönnie, de nem jelentkezett. Lehetek állapotos?

Figyelt kérdés
Ma tapasztaltam tojásfehérje-szerű folyást és bal oldali enyhe fájdalmat. Ez a beágyazódás jele, vagy most van peteérésem?
2007. dec. 29. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A tojásfehérje szerű folyás nem mindig a terhesség jele....de lehet, van akinek szokott lenni van akinek nem...Tesztet még nem csináltál? Beágyazódni már be kellett neki, ha ott a babóca...Azt mondják az okosok, hogy mikor meg kéne jönnie akkor már elvileg kimutatja a teszt. A gyógyszertárban nekem 12 napot mondtak...Hátha, drukkolok! Csilla
2007. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!! Csinálj tesztet, elvileg lehet, hogy már kimutatja! Szorítok és majd írd meg, mi lett!!!! Szilvi
2007. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!