Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyás? 4 (többi lent)

Fehér folyás? 4 (többi lent)

Figyelt kérdés

kb 2 éve minden nap fehér trutyi van a bugyimon és nem tudom mért van ez:S egyáltalán miaz?és mikor fogja abbahagyni?

ha megjön már nem lesz?:S nincs olyan fehér folyás után számított vmennyi idő miután megkell jönnie?:SS

már tényleg nagyon zavar...az összes osztálytársamnak megjött csak nekem nem pedig egy évvel idősebb is vagyok náluk(évvesztes)14/L

vki help!!!!


2012. máj. 31. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a folyás normális, ha nem rossz az illata, és nem csíp vagy viszket a puncid. Ez tisztítja és védi a hüvelyed a fertőzésektől.
2012. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)de még mindig érdekelne hogy ezt követően kb menyi idő mire megjön?:Smár kezdek ideges lenni :SSS
2012. máj. 31. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az első válaszoló vagyok. A fehérfolyás kezdete után 1-2 évvel jön meg a menstruáció, de lehet, hogy kicsit előbb, vagy később. De 16 éves korodig nem kell aggódnod. Ha viszont akkor sem menstruálsz, orvoshoz kell menned. Addig ne aggódj! Minden elképzelhető jót kívánok Neked! :)
2012. jún. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!