Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm előtt 1-2...

A menstruációm előtt 1-2 nappal miért jelentkezik barnás folyás?

Figyelt kérdés
Tri-regol fogamzásgátló tablettát szedek már kb 7 éve. Többször is leálltam vele, mert azt javasolta a nőgyógyászom. Most jelenleg szedem. Pár hónapja azt veszem észre, hogy a menstruációm megjövetele előtt 1-2 nappal barnás folyásom van, ugyan azokkal a görcsökkel, mint amikor meg van. Aztán, amikor megjön, feltűnően kevés vérem van. Alig egy pár csepp a tamponon és gyorsan el is múlik. Meg vagyok ijedve, mert többen is jósolták már nekem, hogy gondjaim lesznek a teherbeeséssel... és olvastam, hogy ezek a tünetek is utalhatnak ilyen gondra. Kérlek szépen segíts, ha tudsz!
2012. máj. 31. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Tri-regolt abba is hagytam. Hányingerem volt tőle meg egyebek. Menj el szépen a nődokidhoz. És szerintem ne kezd el a következő levelet. Ő megmondja, hogy a gyógyszer nem neked való vagy pedig egyáltalán ne szedj semmit.
2012. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Abba is hagyom a fogamzásgátló tabletták szedését egy pár évre. Védekezünk óvszerrel. El is fogok menni nőgyógyászhoz, csak félek, mert már zavart el barnás folyással, (de az ciklus közepén jelentkezett) azzal a címszóval, hogy néha abba kellene hagyni a gyógyszer szedését. Köszönöm a segítséget! :)
2012. máj. 31. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a tampon nagyon egészségtelen!
2012. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egészségtelen a tampon, de én meg azt nem bírom elviselni, amikor ott büdösödik nyáron alattam a betét, nekem meg az a gusztustalan.
2012. jún. 2. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!