Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Bartha Tündéről mi a...

Dr. Bartha Tündéről mi a véleményetek? (Debreceni klinika)

Figyelt kérdés
Évek óta járok nőgyógyászokhoz, nem terhességi probléma miatt. Szeretnék már egy olyan nőgyógyászt aki végre meg is gyógyít.
2012. máj. 31. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt egy másik kérdezőnek is írtam: én sem régóta - csupán egy hónapja - járok a doktornőhöz, mint magánbetege, de elmondom a tapasztalataimat. Nekem többen ajánlották, köztük orvos munkatárs, aki szintén hozzá jár, és már nála többször szült nők is, úgyhogy úgy döntöttünk a párommal, hogy teszünk nála "egy próbát" a pocaklakónkkal. Először 5,5 hetesen kerestük fel, akkor végzett rákszűrést, manuális vizsgálatot, hüvelyi ultrahangot, alaposan kikérdezett, mindezt úgy, hogy a párom is bent volt, és vele is szívesen beszélgetett, még oda is hívta, hogy "nézze meg az apuka a gyerekét". Kedves, mosolygós, gyors, beszédes, türelmes, segítőkész, vagány. Harminc körül lehet, neki is van gyereke. Az asszisztense is kedves, vele is lehet és kell beszélni, a kérdéseire válaszolni. Akkor 10.000-t fizettünk. Tegnap voltunk a 10. heti uh-on, ami nem volt kötelező, de mi kíváncsiak voltunk, és hát javasolt is volt, mert veszélyeztetett vagyok, vagyis a pocaklakó az, ezért bevállaltuk azt is, megnyugtatásképp, akkor 6.000-t fizettünk.Panasszal még tehát nem voltam nála, de eddig bejön. =)
2012. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!