Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok olyan betétet ajánlan...

Tudnátok olyan betétet ajánlani amelyik a legjobban bejött nektek?

Figyelt kérdés

lehetőleg sok vér férjen bele..

és kényelmes is legyen ..

az alwayz-t már tudom az összes fajtáit szoval azon kívül?

ja és írjátok oda hogy miért szeretitek!


2012. jún. 1. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is always-al kezdtem , aztán átváltottam every day-ra , az is nagyon jó , én szeretem az illatáért is , és mert elég jól ott marad,ahova teszed,nem csúszkál! :) Próbáld ki! ;) De én jelenleg már megint átváltottam, libresse-re , no evvel nem vagyok megelégedve . Én eddig amiket használtam még mindig az alwayssal vagyok megelégedve a legjobban!
2012. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Naturellát semmiképp nem ajánlom, ha nagyon erős szokott lenni a vérzésed.

Én is csak az Always-t tudom ajánlani: Always Classic Maxi 9 darab 5 cseppes. Remek! [link]


Mindenképpen ez a 9 darabos legyen- ne a többi.

2012. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Libresse-t szeretem. Az Always dörzsölt és csúszkált,valamint átáztam vele. Nem éri meg az árát. A Naturella is jó,bár ritkán használom. A Bella for Teens (Ne tévesszen meg,nem csak tiniknek van!) olyan "elmegy" fajtájú. A Carefree-t tisztaságiból szeretem,egészségügyiből nem vált be. NoName betéteket próbáltam,a Lidl saját márkájú betétje elég jó,a Tesco-sat nem bírom. Ezeken kívül a Coop-os tiszta Always(össze is hasonlítottam) a különbség annyi,hogy a Coop-os az Always árának felébe kerül. Remélem segítettem valamennyit. :) Nézz fel ide,van termékbemutató és fórum is: [link]
2012. jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bő a vérzésem, az Always Night jön be nappal is, ha meg éjjelre extra védelmet akarsz akkor Tena lady inkontinencia betét a legjobb, főleg szülés után rá lehet szokni
2012. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én libresset használok nekem is elég erős a vérzésem, nekem ez vállt be a legjobban. Éjszakára csak is always :) próbáltam a kammilás naturellát az egyáltalán nem jött be, elcsúszott, valamint allergiás lettem rá szóval azt inkább kerüld.... am a libressel csak egyszer-kétszer áztam át de akkor még nem voltam "rutinos" :)

Sok sikert!!!

2013. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!