Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet és mitől? :S Mire...

Mi lehet és mitől? :S Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Pár hete észleltem, hogy van egy csomóm a nemi szervemen. azóta kicsit nagyobb is lett és fáj is. hétfőn megyek vele orvoshoz. nagyon félek főleg mivel babát szeretnénk!!!!
2012. jún. 2. 07:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodd végig a hétvégét, hétfőn már okosabb leszel.

Lehet, hogy csak egy Bartholin mirigy kivezetője dugult el vagy gyulladt be.

2012. jún. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem a hüvelyemnél van a csomóm hanem feljebb, kívül. borotválkozás közben vettem észre!
2012. jún. 2. 07:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy korábban megsértetted borotvával és egy csúnyán begyulladt szőrtüsző.

Lehet egy kezdődő kelés.

Mivel kezeltetni fogod, nem fogja gátolni a baba projektet.:)

2012. jún. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha kívül van és borotvált területen, akkor lehet begyulladt szőrtüsző, kend be jóddal addig is míg orvoshoz mész.
2012. jún. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Először én is szőrtüszőre gondoltam, de azóta nagyobb lett és ha úgy érek hozzá vagy nem jól fekszem egyszer csak beleszúr és az nagyon tud fájni. most kb. akkora, mint egy cseresznye.
2012. jún. 2. 08:00
 6/9 anonim ***** válasza:
szőrtüszőgyulladás, verejtékmirigygyulladás (nekem például évente kb 3-4 x előfordul)... egy fájdalmas csomó, ami idővel megérik, kifakad és eltűnik. sajnos van ilyen. semmiféleképpen ne aggódj, biztos vagyok benne, hogy nem komoly!!
2012. jún. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy felvágja a doki és kitisztítja, így gyorsabban el fog múlni. de az is lehet, hogy mire dokihoz mennél már magától is kifakad és kész... betadint tegyél rá.
2012. jún. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló! (8:01)

Neked az a fájdalmas csomó, kemény is volt???

nekem az. nem is tudom mihez hasonlítani a formáját tekintve...

2012. jún. 2. 08:10
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, kemény...
2012. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!