Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számíthatok az L-Thyroxin...

Mire számíthatok az L-Thyroxin szedése mellett? Fogyhatok, mert nagyon meghíztam a pajzsmirigy alulműködés miatt?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy a pajzsmirigy alulműködés mennyire női probléma, de egyértelmű, hogy a szülés óta megváltozott egy csomó minden.

Volt, hogy előtte túlműködésre szedtem gyógyszert és probléma nélkül tartottam a 68-70 kg-ot és bármikor leadtam 5-6 kilót volt hogy többet is. Szülés alatt felszedtem 25 kg-ot amiből megmaradt 15 :(

Rengeteget mozgok a gyerek mellet szénhidrátot, cukrot édességet alig eszek,több diétát elkezdtem és semmi. Volt hogy pihizős időszak után híztam. Tehát csak akkor nem hízok, ha diétázom. Rosszul érzem magam, a pajzsmirigy alulműködés összes tünetét megfigyeltem. Nem sorolom, a tsh-m is magas. Ma írták fel a em tudom hogy a pajzsmirigy alulműködés mennyire női probléma, de egyértelmű, hogy a szülés óta megváltozott egy csomó minden.

Volt, hogy előtte túlműködésre szedtem gyógyszert és probléma nélkül tartottam a 68-70 kg-ot és bármikor leadtam 5-6 kilót volt hogy többet is. Szülés alatt felszedtem 25 kg-ot amiből megmaradt 15 :(

Rengeteget mozgok a gyerek mellet szénhidrátot, cukrot édességet alig eszek,több diétát elkezdtem és semmi. Volt hogy pihizős időszak után híztam. Tehát csak akkor nem hízok, ha diétázom. Rosszul érzem magam, a pajzsmirigy alulműködés összes tünetét megfigyeltem. Nem sorolom, a tsh-m is magas, a koleszterinem, meg a billirubinom. Tehát a kicsi agyammal azt vettem le, hogy raktározza a testem a zsírt. Kedves sorstársaim, írjatok pár megnyugtatò sort!



2012. ápr. 25. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
a pajzsmirigy gyógyszerektől nem lehet fogyni, az hormonpótló, nem fogyibogi.
2012. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* bogyi
2012. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De mivel a pajzsmirigy alulműködés miatt hízik az ember, ha helyreáll a hormonszint, akkor könnyebb a fogyás is. Nyilván nem fognak maguktól eltűnni a kilók, de egyszerűen lesz a gyógyszerrel.
2012. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyszerűen=egyszerűbb
2012. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
45%

szija:) Sztem ne aggodj én 2 éves krom ota vagyok pajzsmirigy beteg és 7 éves kromban meg mütöttek most 15 vagyok:)Háát amig meg volt nagyobbodva, nagyon sovány voltam és most alulmüködik de még most is egy kicsit sovány vagyok, bár más normálisnak mondhato:)Nemhinném, hogy amiatt hízol bár ez változo lehet:) Nekem mindenesetre, csak annyi a bajom, hogy még nem jött meg a menzeszem:| Szted megfog?

L/15

2012. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elég kiszámíthatatlan ez a dolog, ki tudja ettől fogyhatunk-e... Biztos meg fog jönni, bár sokat olvastam hogy meddőséget okoz, de még semmiről nem vagy lekésve. Szerintem csináltass egy komplett hormon vizsgálatot, ahol biztos meg tudják mondani miért nem menstruálsz, lehet hogy egy gyògzszer vagy magasabb ösztrogén tartalmú étrend megindítja, ne habozz, indulj el a háziorvoshoz, és addig ne hagy a dolgot amíg ki nem derítik mitől nem menstruálsz. A lányok nagy részének már 11-13 évesen megjön. Sok sikert!
2012. máj. 24. 07:48
 7/7 anonim válasza:
Köszönöm a választ:) És reméelm nem okoz meddöséget:|
2012. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!