Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlanátok jó nőgyógyászt a...

Ajánlanátok jó nőgyógyászt a XI. kerületben?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy empatikus legyen és megbízható, meg persze orvosilag is jó. Többnél is jártam, de eddig vagy halálosan bunkók voltak, hogy majd' elsírtam magam, vagy félrekezeltek... A Tétényi úton volt egy rendes doki, de neki meg a nevét nem tudom :) És a pontos rendelési helyét sem, mert a sürgősségiről vittek oda és nem tudtam követni a sok liftet (aki járt már ott, az érti miről beszélek :)). Tudnátok ajánlani valakit? Fontos lenne, mert vannak kisebb problémáim, és babát is szeretnék. Magándokira sajnos nincs pénzem.

2012. jún. 3. 08:34
 1/1 anonim válasza:
Remélem még aktuális a kérdés. Nekem volt egy bevált dokim az SZTK-ban a Fehérvári úton, a Csabafi Csaba de ő augusztusban kilépett. Azóta csak egy volt jobb, aki nagyon alapos volt és e mellett még empatikus is, a dr. Balogh Tibor szülész-nőgyógyász szakorvos. A 11.ker. dokik nagy részére jellemző, hogy csak azzokkal foglalkoznak és empatikusok akik magánba is járnak hozzájuk, ezért pl. a Zsigmond dokit kimondottan nem ajálom.
2012. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!