Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan nő, akinek...

Van itt olyan nő, akinek császármetszés után sokáig voltak fájdalmai? Elmondanád mit éreztél?

Figyelt kérdés

14 hónapja volt császárom. Sokáig voltak fájdalmaim, ami megszűnt, viszont szeretkezés után újra fájni kezd belül valami. Olyan, mintha menstruációs görcs lenne, vagy mikor a terhesség elején elkezdett nőni a méhem, amikor leülök, akkor meg olyan érzés, mintha belülről nyomna valami.

Voltam a műtét óta 2x is nőgyógyásznál, rákszűrésem is volt, azt mondta, hogy minden rendben van. Jövő héten megpróbálok felkeresni agy maszek ultrahangos dokit is, hátha ő észrevesz valamit. Van valakinek hasonló tapasztalata?



2012. jún. 3. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az epiduralis injekciot nem sikerül elsöre jo helyre bökni (oka: összenövesek...stb), akkor a tartalma egy olyan terbe kerül, ami a legkülönbözöbb hosszabb tavu hatasokat okozhatja. Ennek hatasaira gondolsz?


Nekem emiatt voltak dolgok, de teljesen mas jellegüek: Hatfajdalom es sokaig nem tudtam emelni. Ez annyira akadalyozott a mindennapokban, hogy emiatt pl. szeretkezesre nem is gondoltam, igy erröl nem tudok beszamolni. (Kb 2 eves volt a gyermekem, amikor elöször ujra megtörtent, akkor rendben volt a szex.) ((A gyermekemet 3 evesen, amikor mar eleg jol rendbe voltam, könnyebbnek ereztem, mint szüles utan vagy 1 evesen.)


A csaszarmetszeskor a jobb oldalon eleg jol ereztem, ahogy összevarrjak, es ez az oldal nagyon erzekeny maradt utana is. Hamar összeforrott a nyoma, de itt sokaig ereztem meg, eleinte, mintha "nyitva" volnek, kesöbb a leirasodhoz hasonloan, mintha lenne ott valami. Meg most, 4 ev utan is elöfordul, hogy nem tudok a menses elsö napjan ejjel jobb oldalra fordulni, mert mintha ott lenne valami kifordulva vagy nem is tudom...

2012. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az injekciót elsőre sikerült beadniuk, a külső heg már szinte nem is látszik. Belül fájt mindig is, mintha maga a méhem fájna, vagy nem is tudom mi. Felülni támaszkodás nélkül 6 hónapig nem bírtam és az oldalt fekvés is csak 2 hónap után sikerült, mert úgy éreztem, ha az oldalamra fordulok, akkor kiszakadnak a belső szerveim.
2012. jún. 3. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Nalam a heg a 2 honapos ellenörzesen is alig latszott, gyakorlatilag kb ugyanolyan most is, megis olyan "nyitva" ereztem magam. Es ahogy irtad, mintha "kiszakadnanak a belső szerveim", ez nagyon pontos ra! Nem tudom megmondani, h 14 honappal szüles utan mit ereztem, de az biztos, hogy nagyon sokaig ereztem. Viszont idövel egyre kevesbe.

Most mar csak menseskor, idöjarasvaltozaskor erzem. Es gyakran viszket a jobb oldalon, nem a (külsö) seb nyoma, hanem az a pont, amit az összevarraskor ereztem, ahogy varrjak.

1.

2012. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!