Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vizsgálatra és hova...

Milyen vizsgálatra és hova kell mennie a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A barátnőm hallássérült.

Nagyon foglalkozik azzal a gondolattal, hogy neki lehet e egészséges gyereke, hogy nem e öröklődik tőle.

Igazából még neki sincs 100%-ban megállapítva, hogy a hallássérülése hogyan keletkezett.


Hallottam a genetikai vizsgálatról, hogy ott talán tudnak neki segíteni, de legtöbb esetbe azt hallottam hogy ezeket a vizsgálatokat a terhesség ideje alatt csinálják.


Tudnátok segíteni, hogy hova kéne mennie, még mielőtt babát tervezne?


Nőgyógyásza nem tudott segíteni, csak annyit mondott, hogy nem biztos hogy öröklődik, de hogy még is milyen vizsgálatokra és hova kéne mennie, abba nem adott neki tanácsot :-(


2009. júl. 1. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerű Punet táblával le lehet vezetni, hogy hány %-ban öröklődhet.


De nyugodjon meg, ha a barátjának ép a hallása akkor szerintem simán simán lehet egészséges gyerekük, nemrég volt a tvben, hogy 2 teljesen siket párnak gyereke született aki teljesen ép a hallása.

2009. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*akinek teljesen ép a hallása


bocs elég hülyén írtam ezt le..:/

2009. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!