Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek mire valók? Nincs magyar...

Ezek mire valók? Nincs magyar nyelvű tájékoztató.

Figyelt kérdés
Nőgyógyászom csak annyit mondott, hogy baktérium van, és felírt nekem Orvagilt (5 napig napi kétszer), és Neo-Penotran Forte-t (7 napig este kell használnom). Az utóbbi állítólag egy hüvely tabletta. Az orvagil az antibiotikum? Allergiás vagyok az antibiotikumra, de az orvos nem kérdezte ezt.

2012. jún. 6. 01:12
 1/5 A kérdező kommentje:
És egyáltalán hogy kell használni ezt a hüvelytablettát? Bocs a kérdésért, de nem tudom, és inkább kérdezek, mint hogy hülyeséget csináljak. A doktornőm gyorsan leléptetett, és nem volt időm megkéredzni sem. Ezt a hüvelybe kell felhelyezni? Vagy hogy?
2012. jún. 6. 01:18
 2/5 anonim ***** válasza:

Az orvagil hatóanyaga a metronidazol állítólag antibiotikum. A hüvelytablettákat általában kicsit be kell vizezni, de nem nagyon mert szétmálik, és fekve felhelyezni a hüvelybe. Ajánlott betétet használni ilyenkor, és hanyatt feküdni, mert különben kifolyik, mikor szétolvad benned. Én lefekvéskor este csináltam.

[link]


Magyar nyelvű leírást sajnos nem találtam egyikről sem. Remélem elég értelmesen leírtam.

2012. jún. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm!
2012. jún. 6. 02:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2012. jún. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy melyik antibiotikumra vagy allergiás. Hívd fel a dokit és kérdezd meg tőle, hogy ez a hatóanyag abba a csoportba tartozik-e esetleg.
2012. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!