Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok az OB új optibal...

Mit gondoltok az OB új optibalance tamponjáról? Sokkal olcsóbb, mint a hasonló előnyeivel reklámozott Ellen tampon. Lehet mégis olyan jó?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

egyiket sem próbáltam még, de miért ne lehetne olyan jó? Próba, szerencse. :)

Én például évek óta a Rossmann és a DM saját márkás tamponját használom, és maximálisan meg vagyok velük elégedve, számomra ugyanolyan jó, mint az OB, és nem mellesleg az ára is sokkal kedvezőbb.

Szóval ki kell próbálni, és meglátod, hogy beválik-e.

2012. jún. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Optibalance-t használok. A csavart borda és a Silk Touch borításnak köszönhetően rettentő könnyű a felhelyezése, és ugyanígy az eltávolítás is. Nincs rá panaszom. Viszont, ahogy az előttem szóló írta, a Rossmannos is ugyanolyan jó, és olcsóbb. Igazából, ha megfelelő módón alkalmazod, akkor az összeset egyszerű használni. Próbáld ki őket! Mindenkinek más az igénye!
2012. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)

Azt hiszem, nem fejeztem ki magam elég pontosan, hogy mivel kapcsolatban vannak kétségeim... Szóval, az optibalance-ra is az van írva, hogy a hüvelyflóra számára jótékony anyagot tartalmaz, mint az Ellen tampon, viszont mivel az Ellen háromszor annyiba kerül, talán jobb vagy több a lactobacilusok számára hasznos anyagot tartalmazhat, nem?

Köszi. :o)

2012. jún. 6. 11:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Szerintem ezek azok a dolgok, amiket igazából Te nem nagyon érzel. Tehát Te menstruálsz, cserélgeted őket, de hogy a flóráidnak mennyire jók vagy sem ezek a dolgok, ezt csak ők tudják. :-) Beszélj erről a dokiddal, de gondolhatod, hogy a drágábbat fogja javasolni, ha olyan...
2012. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Elárulom, hogy a doki egyiket sem fogja javasolni! A nődokik nagy része ellenzi a tampont.
2012. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem korábban a dokim javasolta az Ellen tampont, de akkor még nem volt ez az OB-s változat. Mivel az Ellen 4-szer annyiba kerül, szívesen váltanék az OB-sra, azért kérdezem, hogy kinek milyen tapasztalatai/információi vannak. :)Mivel a dokihoz csak ezért nem mennék el...

Köszi.

2012. jún. 8. 11:19
 7/8 anonim válasza:
Kedves kerdezo! Itt olvastam eloszor az ob optibalance tamponjarol,koszi h csinaltal egy ilyen forumot!:) remelem en is tudok neked segiteni! Mivel pont ma jott meg es legalabb2nap mire kihozzak az Ellen tampont igy en megvettem az ob-t! Es nagyon jo!alapbol ezt hasznalom,de erzem par napja h valami nem okes odalent,es a sima tamponnal kellemetlen volt az egesz muvelet! De ez az optibalance nagyon jo!komolyan!meg csak par oraja hasznalom,de erzem h jo,mar felhelyezes utan par percel ereztem h nagyon jo!!!csak ajanlom:)
2012. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyszer hosszú évekig tartó betegség alatt tanácsolta a nőgyógyászom az Ellen tampont a kezelés mellé. Drága volt, húztam a számat, de kipróbáltam. Bevált, szuper volt, de baromi drága. Így kipróbáltam az OptiBalance-ot is. Az Ellen után valami csapnivaló volt. 1 órán belül cserélhettem, nehéz volt az Ellenhez képest a felhelyezés és eltávolítás is, és éreztem, hogy nagyon nem oké odalent a dolog újra. Hiába nem csavart bordás, sokkal tovább bírja, mint az O.B. . Míg ott óva intenek, hogy 4 óránként mindenképp cseréld, mert különben ejnyebejnye, nagy baj lesz, az Ellennel a legrosszabb napokon is végigalszom az éjszakát bárminemű probléma nélkül.

Nekem csak ez vált be. Ráadásul Németországból rendelve féláron van, ennyit pedig (hangsúlyozom: nekem) megér. És azóta röhögök az O.B. reklámokon, mondván, hogy milyen könnyű a felhelyezés-eltávolítás, SilkTouch borítása van, ilyen-olyan bordás. Az Ellen nem csavart bordás, mégis sokszorosan tovább bírja, nincs "SilkTouch" borítása, mégis volt rá példa, hogy felhelyezés után rögtön el kellett távolítanom, és az O.B-val ellentétben semmi nehézséget nem okozott. Az O.B-t ilyen esetben nem tudtam kiszedni... Én ezt tudom róla nyilatkozni, kicsit mondjuk elfogult vagyok vele kapcsolatban, mert tényleg neki köszönhetem az egészségemet.

2016. aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!