Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Itt az oldalon olvastam, hogy...

Itt az oldalon olvastam, hogy hüvelygombára a legjobb megoldás a fokhagyma. Ti bevállanátok?

Figyelt kérdés

Hála isten nem vagyok beteg, csak felkaptam a fejemet rá. Nekem nagyon furcsán hangzik.


Valahogy így volt:

2 gerezd fokhagymán át kell fűzni egy cérnát, ez lesz a kihúzószál, és a fokhagymát felhelyezni, mint egy tampont.


Persze, tudom, hogy micsoda hatásai vannak a fokhagymának, ha pl. influenzás valaki. Na de ez? Nem bizarr egy kicsit?


Ti kipróbálnátok? Vagy ki mernétek egyátalán?


2012. jún. 6. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ún gyógyszerelutasító vagyok, kizárólag gyógynövényekkel gyógyítom magam, ha beteg vagyok. De ezt a fokhagymatampont SOHA nem próbálnám ki és nem is ajánlom senkinek.
2012. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagy az isten állatkertje..

Néha van 1-2 tudatlan b@romarcú aki kitalál ilyeneket,és a sok liba el is hiszi. Pedig ha tudnák hogy sokszor nagyobb kárt okoznak mint hasznot,akkor nem csinálnák.


De én úgy vagyok vele,hogy aki beveszi ezt és az ehhez hasonló ökörségeket az meg is érdemli,hogy utána fájdalmak között üljön órákat az orvosi rendelőben.


Ha valakinek valami betegsége van,az ne a boszorkány konyhában bízzon, hanem menjen a megfelelő orvoshoz.

2012. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eszem ágában sem lenne kipróbálni...
2012. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha.
2012. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, viszont a teafaolaj tényleg hatásos megelőzésre és időben észrevett gomba visszaszorítására (súlyos esettel továbbra is inkább az orvos).

Korábban állandóan bajom volt, 7 éve viszont semmi gondom. Azóta alkalmazom ezt a házi praktikát.


A Gyntima forte egyik hatóanyaga is a teafaolaj. A készítmény még EP-re is kapható!

2012. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

próbáld ki nyugodtan ! a fokhagyma egy természetes antibiotikum , a kúpok sokkal idegenebb anyagból készülnek sőt még vmibe parfümöt is raknak de hogy minek?

attól még hogy vki szkeptikus ebben még nem próbáltam nem kell egyből lebarmolni a másikat azért mert ilyen szokatlan dologgal áll elő,

ezen az oladalon hasznos dolgokat lehet olvasni a hüvelygombáról is használd a keresőt

ennél a linknél a 2012, március 8 - 13:22 — epermami hozzászólást ajánlom, ott le van írva hogy kell használni,

[link]

2012. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"ezen az oladalon hasznos dolgokat lehet olvasni a hüvelygombáról is használd a keresőt " - antalvali.com oldalra értettem
2012. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!