Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek visszatérő hüvelygombáj...

Akinek visszatérő hüvelygombája van/volt, annak az ezüstkolloid mennyi idő után segített? A következő hónapban már nem jött elő?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 08:11
 1/8 anonim válasza:
Nekem elmulaszotta! :-)
2012. jún. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ez az utolsó reményem, fél éve kinlódok vele, semmi nem használ. Mennyi idő után hatott és hogyan szedted?
2012. jún. 7. 08:29
 3/8 anonim válasza:
Körülbelül egy hónap alatt mulasztotta el. Én naponta ittam meg 1 KIS!kanálnyit belőle! De aztán tanácsos lecserélned a fehérnemü-táradat is! Vagy amit lehet, 90°-on kimosni közülük..
2012. jún. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És Neked is visszatérő volt? Mert az az igazság, hogy már minden reményem elszállt, ráadásul babát szeretnénk, de így nem merem bevállalni.
2012. jún. 7. 08:45
 5/8 anonim válasza:
Igen vissztérő volt,és halálra idegesített már,csomót bömböltem miatta :S De szerintem használd nyugodtan, legyél türelmes,el fogja múlasztani aztán még menj el nődokihoz,ha tapasztalod az elmúlását,hogy biztos,ami biztos,elmúlt e és ha igen,akkor jöhet a baba :) Én azóta is iszogatom, de terhesség alatt nem tudom, hogy tesz e kárt a magzatnak vagy sem.Először érdeklődd meg.Egyik ismerősöm, víz formájában itta terhesség alatt, hogy ne jöjjön vissza a fertőzés és a babája makk egészséges lett!
2012. jún. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Terhesség alatt nem szeretném azért inni, addig akarom kiírtani magamból a gombát. Még annyit kérdeznék, hogy az ezüstkolloid mellet hasznéáltál e még mást? Kenőcsöt, kúpot, vagy csak azt? Köszönöm a válaszodat!!
2012. jún. 7. 09:06
 7/8 anonim válasza:
Kentem Canesten Plus-szal! Remélem Nálad is hasznos lesz! :) Szívesen.
2012. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az éveken keresztül mindig újra előjövő hüvelygombámat a candida kúra mulasztotta el egy alapos hüvelyflóra / immunrendszer támogatő kúrával együtt. Ennek több éve és azóta szerencsére nem jött elő.
2012. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!