Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek dr. Vörös...

Mi a véleményetek dr. Vörös Zoltán nőgyógyászról Egerben? (szakmailag, emberileg, árban) Ha mást ajánlanátok, akkor kit és miért?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Az az ember még él? 16 évesen voltam nála olyan rendszertelen vérzéssel, h ihaj. Az ultrahangon kívül semmi mást nem csinált csak felírta a fogamzásgátlót (nem volt még pasima akkor). Mikor visszamentem, h továbbra sem jó semmi, akkor csak megvonta a vállát és azt tanácsolta, h szerezzek be egy pasit és majd a szex helyretesz.

Később kiderült, h sem a szex, sem a fogamzásgátló nem lett volna hatással az inzulinrezisztenciámra, amit az ultrahang sem tud kimutatni. Magánrandelésére mentem, fizettem, nem csinált semmit. Nem ajánlom. Eleve öreg orvost nem ajánlok, mert sokan nem járnak továbbképzésre, csak papíron van meg nekik. Válassz orvost a 35-50 éves korosztályból. Már rég nem élek Egerben, így nem nagyon tudnék neked ajánlani mást.

2012. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ez elég kiábrándító volt. Úgyhogy most már még jobban érdekelne, hogy tényleg ki az az orvos, akit jó szívvel ajánlanátok.
2012. jún. 7. 20:25
 3/4 anonim válasza:
Egerben nehéz jó nőgyógyászt ajánlani, esetleg Kovács Sándor, ő még anyagilag is elég szerénynek mondható a többi kollégájához képest. 10e alatt kér.
2012. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy igazi féreg.Sajnos így kell kifejezzem magam .Szerintem aki tudja messziről kerülje el, borzasztóan lekezelő,a kórházban hozzá kerültem az ambulancián mivel ő rendelt aznap,sírva hagytam el a rendelőt.
2023. márc. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!