Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vendégségben hogyan oldjátok...

Vendégségben hogyan oldjátok meg a cserét menstruációkor?

Figyelt kérdés
Mert ugye nem mindenhol van szemetes a wc-ben, és ha van is, akkor is kellemetlen ott hagyni a csomagot. Márpedig egy majdnem egész napos vendégségben töltött napot nem lehet kihúzni csere nélkül. Ti hogyan oldjátok meg?

2012. jún. 8. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell kertelni, ha házukban maradsz biztos valakiben megbízol, őt megkérdezed, hogy hova dobhatod ki. Ennyi.
2012. jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Szégyen, nem szégyen, én lehúzom akkor.
2012. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

off: hogy lehet, hogy valahol nincs kuka a wc-ben? mármint ha lány is lakik ott, ez nekem tök magas.

amúgy ha van kuka akkor használd minden gond nélkül, ha nincs akkor tényleg szólnod kell, mert nem tudsz mit csinálni

2012. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
ne húzd le, eldugulhat a wc és az sokkal cikibb lesz!
2012. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk nincs kuka, mert nem fér el. :D AMikor megvan, lentre teszek egy kis nejlon zacskót és abba teszem.
2012. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Nah, fiúk albijában előfordult már párszor a szitu. WC-papírral körbetekert gombócot gyártok és a konyhai szemetesben dobom ki.
2012. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Minden felnőtt tudja mi a menstruáció. Ez teljesen természetes dolog. Kuka is van szerintem mindenhol.
2012. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Zsebes nadrágban vagy felsőben megyek.A betétnek van csomagolása, kiszedem belőle a tiszta betétet, beletekerem a használtat és kicsempészem a zsebemben, aztán sutyiban egy másik kukában kidobom.Csak van a házban valahol kuka.Vagy táskástól mész be a Wc-be és van nálad egy zacsi, amibe a használtat csomagolod, aztán otthon kidobod.A budiba nem jó bedobni, mert lehet, hogy nem folyik le vagy eldugul, az meg pláne ciki!
2012. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
SOkkal egyszerübb tampont használni, az annyira kicsi, hogy minden gond nélkül el tudod tenni bárhová.
2012. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Lehúzni természetesen nem fogom, betétet használok, tuti eldugítaná. Nagyon durrrva lenne:DDD


( a válaszokat nem én értékeltem )

2012. jún. 8. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!