Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, hogy nyomja...

Mi lehet az oka, hogy nyomja a méhem a húgyhólyagot?

Figyelt kérdés
egy ideje érdekes alhasi tünetekkel kerültem orvoshoz.gyakori pisilés,és feszülő hólyagérzés,nehéz vizeléssel(nő vagyok,tehát nem prosztata) vizeletvizsgálat,urológia, hasi Uh negatív.nőgyógyászhoz küldtek,ahol a hüvelyi Uh kimutatta, hogy a méhem egy kicsit duzzadtabb, és nyomja a hólyagot. rákszűrés is rendben. se ciszta se más baj..nincs inkontinenciám,semmi ilyesmi.mitől lehet ez?vagy lehet igy kezdődik? de 30 évesen? egyszer szültem. egy ideje visszatérő húgyúti problémáim voltak, lehet annak is ez volt az oka? kicsit félek,a doki azt mondta menses után is nézünk ujra uh-t és az alapján diagnosztizál..

2012. jún. 9. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán méhelőesésed van. Menj el mindenképpen nőgyógyászhoz!
2012. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
voltam...olvasd el fent...de nem értem mitől lehet méhelőesésem 30 évesen???????
2012. jún. 9. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem emeltél nehezet?
2012. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát.... ez jó kérdés... dolgozom elég sokat és hát nagy a kert, nagy a ház, meg sosem voltam tétlenül csücsülő.. :/ ezért???ettől lehet??és ez visszafordíthatatlan???
2012. jún. 9. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!

aztán kiderült, mia probléma?most én velem is ez a helyzet, voltam ügyeleten, de negatív,csütörtökön megyek ismét orvoshoz

2013. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kiderült mi a probléma nálatok?
2022. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!