Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mikor kezdődik...

Terhesség alatt mikor kezdődik az "állandóan pisilni kell" érzés? Csak ha már nyomja a baba a húgyhólyagot, vagy a terhesség elején is van már ilyen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
a terhesség elején is van 5-6. héten később pedig méginkább.
2010. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a terhesség legelejétől van ilyen. Éjjel előtte sosem jártam ki pisilni, azóta minden éjjel egyszer. a végére persze ez fokozódik.
2010. okt. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem a legeleje óta van. azóta nem tudok végig aludni egy éjszakát sem. gondolom jobb már nem lesz


16 hetes

2010. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hál az istennek ez is elkerült engem, ja és a mell feszülés is.
2010. okt. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az elején többet jártam pisilni, mint most. Akkor volt, hogy éjjel is 3x-4x...most maximum 1x megyek. Napközben sem olyan rossz már, mint volt, pedig pont ellenkezőleg vártam volna.

40 hetes 2 napos kismama

2010. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elejétől kezdve, és szerintem a végéig kitart.
2010. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De sok válasz ilyen gyorsan! Köszi mindenkinek!

De jó annak a kismaminak akit minden rossz tünet elkerül! :-)

2010. okt. 8. 12:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az elejétől, s most is tart. 24 hetes km vagyok.
2010. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A terhesség elejétől azért van gyakori pisilési inger, mert egyre több HCG termelődik a szervezetben és ez okozza. Nekem az elejétől fogva sokat kell kimennem, de csak éjszaka:)
2010. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én még csak 1 hét múlva nem várom. A fiamnál nagyon korán, szintén még a nemvárt előtt jöttek a tünetek, csak erre a pisilésre nem emlékeztem. Viszont állandóan émejegtem. Most is folyton hányingerem van, sok alhasi fájás, puffadás.

A fiamnál nem tudtam, hogy terhes vagyok, akkor azt hittem, a káposztaleves diéta miatt vagyok rosszul. Aztán jött a pozitív teszt. :-)

Tehát akkor lehet, hogy megint van pocaklakóm?

2010. okt. 8. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!