Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pimafucort krémet (ami ZÖLD-fe...

Pimafucort krémet (ami ZÖLD-fehér) használhatok?

Figyelt kérdés
Enyhén viszket a hüvelyemnél, és semmi más krémem nincs.
2012. jún. 9. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem javaslom, nem arra való. Gyógyszertárban kapsz Canesten hüvelykúpot recept nélkül, azt használd ha nem akarsz/tudsz orvoshoz menni.

[link]

2012. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ez a zöld, és nem a sárga. nem vagyok benne biztos, hogy ua. a 2. nameg van kenőcs és van krém is... mindegy, bekentem vele, így most jó, sztem jó lesz rá. Remélem :)
2012. jún. 9. 12:35
 3/11 anonim válasza:
Én biztos,hogy oda nem kenném. Az első válaszolóval értek egyet. Én használok ilyen krémet, de a lábamra, mert arra írta az orvos, azért használom, mert ki szokott pattogni a talpam ilyenkor a cipőkben...
2012. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na, közben felhívta anyukámat, és azt mondta, hogy nyugodtan használhatom. És itt egy másik kérdés is erről:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__29655..

2012. jún. 9. 14:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét:


1, eü. végzettségem van, nőgyógyásznál asszisztáltam másodállásban....

2, tanulj meg olvasni: a használati útmutatóban és a másik válaszban is az szerepel, hogy NEM használható nyálkahártyára.

3, krém és kenőcs között mi a különbség?


Természetesen a döntés a tiéd, mindenki úgy teszi tönkre a szervezetét, ahogy akarja. De akkor ne túráztass itt minket ha úgyis a saját fejed után mész...


Ne haragudj! Csak az emberi butaság mindig feldühít...

2012. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem haragszom, kíváncsi voltam a véleményekre, de közben fel tudtam hívni anyukámat is, akiben a legjobban bízok, és ő is az eü-ben dolgozik, vmint ő is használta ezt a krémet már erre... és csak külsőleg alkalmazom!

És a krém és kenőcs között van egy kis különbség, pl. állagra más. Hatása sztem ua.

2012. jún. 9. 15:47
 7/11 A kérdező kommentje:
Teljesen elmulasztotta, és a páromnak is használt! :)
2012. jún. 23. 15:33
 8/11 anonim válasza:
Ennek a gyógyszernek a hatása nem kifejezetten lábra vagy intim területekre vonatkozik, hanem a bőrfelületek szárazságának, viszketésének, esetleg gombás fertőzésének megszüntetésére ami amugy rá van írva a tájékoztatóra. Úgyhogy szerintem is nyugodtan használhatod. :)
2012. okt. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem kifejezetten ezt írta fel a nőgyőgyászom, bár már nem aktuális a kérdés, de nyugodtan használd bármikor :)
2014. dec. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha még valakit érdekelne, nekem a nőgyógyász írta fel mikor lent volt száraz és repedezett a bőröm... úgyh DE, ez jó intim területre is.
2015. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!