Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi szoptatos melltartot...

Mennyi szoptatos melltartot vegyek,2db van elég e vagy használhatok simát is? Hogyan mossam ki hogy szép fehér maradjon, mert nekem amiket most használok az is hamar besárgult mivel mossam?

Figyelt kérdés
Probáltam cloroxal de nem segitett,mit lehetne még kiprobálni?Félek késöbb a pelenkák is besárgulnak,meg hát a foltok is jo lenne ha kijönnének de mivel mossam?
2008. aug. 25. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
én 30 fokon mosom kímélő programmal, ariel-el és domestos white-al és nem sárgulnak be a melltartóim. 2 szoptatós melltartó elég, és nyugodtan használhatsz sima melltartót is. régen anyukáinknak sem volt még szoptatós melltartójuk, igazából az csak a kényelmedet szolgálja.
2008. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is Ariellel mosom és nem sárgult be. Van, aki azt mondja, hogy a hagyományos melltartók közül nem mindegyik tesz jót a mellnek, elnyomhatja a tejcsatornákat. Nekem 2 van, elég, de ha téged megnyugtat, szerezhetsz be egy harmadikat is. Ja, különben szerintem a clorox sárgítja a ruhákat.
2008. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Használhatsz "sima" melltartót is, bár úgysem fogsz a mostaniakba beleférni. Ha lesz tejed, elképesztő méreteket ölt a melled, ha mégis beleférsz a sima melltartóidba, akkor se hordj merevítőset, mert előfordulhat, hogy még a hónaljban is van működő tejcsatorna, amit elszoríthatsz, és akár tejlázad is lehet. A szoptatós melltartó után a legjobb a sportmelltartó, jól tart, és csak le kell eresztened a pátját a válladra.
2008. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!