Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az elmult 3 honapban kétszer...

Az elmult 3 honapban kétszer volt fertözésem, elmentem dokihoz kaptam gyógyszert, szedek fogamzásgátlót, és a kezelések után amikor együtt voltama barátommal nagyon fájt és csípett. mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
mindig kaptam hüvelytablettát,gyógyszert kenőcsöt,a páromat is lekezeltük mindig,de szex elején fáj utána meg éget és csíp.és nem tudom h ez mitöl lehet.allergiás vok a latexre és naon sok mindenre.lehet h a spermára is allergiás vagyok?van ilyen??? létszi segítsetek.
2008. ápr. 26. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz allergiás az ovszerre is és a spermára is ami ritkább.Menj orvoshoz és mond el neki.Lehet,hogy csak gombás fertözésed van.Legyengült immunrendszer mellett sürün elöfordul vagy ha szedtél antibiotikumot.
2008. ápr. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ez annyira abszurd h valaki allergiás a spermára.az óvszerre tuti mert ezért kellett tablettára váltanom.az orvosom meg hülyének fog nézni.törzsvendég vok nála:D de szándékozok elmenni.köszi szépen
2008. ápr. 27. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy még nem múlt el teljesen a gond. meg persze, ha neked valami bajod van, az nem zárja ki azt, hogy a párodnak nincs. ha te kezeled magad, a párodnak is kellene, mégha neki nem is okoz panaszokat. a férfiaknak ritkán van gondjuk.ha meggyógyulsz és sexeltek a párod újra visszaadhatja neked, és kezdődik minden előről. mi is jártunk így, de én megkértem a páromat, hogy nézesse meg magát, és elment ő is.
2008. ápr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen voltam nögyágyásznál és ö is kapott krémet meg gyógyszert
2008. ápr. 28. 19:15
 5/7 anonim válasza:
Nekem most ugyanez van és én sem értem mitől. Már elmúlt minden fertőzésem, mindent végigszedtem és mégis fáj. Mivel rég írtad ki a kérdést, gondoltam írok, hátha neked azóta megoldódott.
2009. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia!Nekem nem múlt el azóta sem ez a bajom.Újra és újra visszatér. Most a párommal egy nagyobb kivizsgáláson veszünk részt amiven őt is és engem is kivizsgálnak.Eredmény még nincs,de ha lesz és érdekel akkor írok.
2009. jan. 5. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:
írdmeg légyszi az eredményt....énis okosabb leszek tőle...
2009. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!