Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma lesz egy hete hogy szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz egy hete hogy szedek fogamzásgátlót /Harmonet/ mensi első vérzéses napjától, lehetek együtt a párommal külön védekezés nélkül?

Figyelt kérdés

Múlt hét csütörtökön kezdtem a Harmonet szedését az első vérzéses naptól kezdve. A mensim már elmúlt, este veszem be a 7. tabit. Szeretkezhetek a párommal óvszer vagy egyéb "kencék" nélkül?

A tájékoztatóban ennyi van, hogy ha a mensi 2-5 napján lett elkezdve a tabletta szedése, akkor még 7 napig egyéb fogamzásgátló módszert is kell alkalmazni. Én elsőtől szedtem, következtetésképp ELVILEG nem kell más módon védekezni... Ti mit gondoltok??


2011. nov. 10. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg 7. naptól védd. Viszont én mikor kezdtem akkor 1hónapig védekeztünk még gumival is és a köv hónapban hagytuk el. Ki kell bírni azt az időt addig.
2011. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hokonbaszlak ***** válasza:
Amikor a bnőm kezdte el szedni azt mondták h még 1 hónapig gumival is védegezzünk ..és 1 hónap múlva már mehet gumi nélkül
2011. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg,ha az első napon kezded el,akkor azonnal véd.. Én az 5.-en kezdtem,a nőgyógyászom 2 hetet mondott, mi 3-at vártunk.. Igaz,ez Symicia volt,de gondolom hasonló a tiéd is..


17/L

2011. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!